Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, lad napisał:

Wszystko zamkli, a drogerie zostają :(

 

Jak wyjdziemy z tego suchą stopą to PiS ma spokojnie wygrane wybory na najbliższe 13 lat.

 

Ja sobie nie wyobrażam żeby jakikolwiek rzad wyszedł z tego sucha stopą. No może Niemcy, Szwajcarzy czy Norwedzy. Ale tak to finansowa katastrofa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Siostra mi mówi, że jej kolega pracuje jako instruktor na basenie w Norwegii, mają dwójkę małych dzieci, żona bezrobotna. I wprowadzili tam stan wyjątkowy, zamknęli basen i zwolnili go z marszu dzięki tej ustawie. Możliwe to? W Norwegii?

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, lad said:

W sumie to nie wiem czy nie trzeba się zacząć martwić, skoro rano mówili że nie ma potrzeby wprowadzania dodatkowych procedur, a wieczorem zrobili częściowy lockdown. To było zaplanowane, czy coś jebło?

 

Posłuchali kogoś mądrego widocznie. Dobrze jest, serio. Im szybciej się zmusi ludzi do siedzenia w domu, tym szybciej się zadusi tą pandemię i będzie można wrócić do normalnego życia. 

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

W sumie to nie wiem czy nie trzeba się zacząć martwić, skoro rano mówili że nie ma potrzeby wprowadzania dodatkowych procedur, a wieczorem zrobili częściowy lockdown. To było zaplanowane, czy coś jebło?

 

Podwoili liczbe chorych xd 

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Współczuję barmanom, kelnerkom i kucharzom na smieciówkach :(

 

@ajerkoniak jak u ciebie sytuacja?

 

 

Nie zapomnij o lektorach szkół językowych. Wszyscy są albo na zleceniu albo na B2B.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Też współczuję wszystkim na śmieciówkach i premiach... ale to konieczność. Zobaczcie co się dzieje we Włoszech. Im szybciej tym lepiej i krócej to potrwa. Pierwszy raz to napiszę, ale.... brawo PiS.

 

No nie robią nic odkrywczego. Nie psuja i w koncu czerpia dobre wzorce. Jestem dumny i zadowolony z tych akcji. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Współczuję barmanom, kelnerkom i kucharzom na smieciówkach :(

 

@ajerkoniak jak u ciebie sytuacja?

 

 

Nie miałem ochoty nic mówić, ale od jakiegoś czasu niestety nie mam pracy i ogólnie to nie za dobrze się podziało. Obecnie nikt mnie nie zatrudni wiadomo, więc od dzisiaj szukam znowu pracy w korpo. Trudno, miesiąc dwa może, zobaczymy co dalej, ale oczywiście gówno.

 

Żaden rząd nigdy nie wspierał gastronomii więc nic nowego ;) Ale moi znajomi mają oczywiście przejebane. Wiadomo, że wszyscy pracują za daną kasę za godzinę, więc zwyczajnie zostaną bez środków. Niby knajpy mogą dawać wynosy i dowóz, ale skorzysta z tego ułamek, gwarantuje Wam.

  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Just now, Brudinho said:

 

No nie robią nic odkrywczego. Nie psuja i w koncu czerpia dobre wzorce. Jestem dumny i zadowolony z tych akcji. 

 

I to jest zadziwiające :keke: Pierwszy raz chyba w trakcie ich rządów czerpią dobre wzorce i słuchają naukowców, zamiast mówić "jebać UE, KE, ekspertów i wszystkich. My wiemy lepiej" :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

Też współczuję wszystkim na śmieciówkach i premiach... ale to konieczność. Zobaczcie co się dzieje we Włoszech. Im szybciej tym lepiej i krócej to potrwa. Pierwszy raz to napiszę, ale.... brawo PiS.

No generalnie się zgadzam oczywiście, ale mam nadzieję, że rząd ma dla nas jakieś rozwiązanie w razie gdyby miało to potrwać dłużej.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

Nie miałem ochoty nic mówić, ale od jakiegoś czasu niestety nie mam pracy i ogólnie to nie za dobrze się podziało. Obecnie nikt mnie nie zatrudni wiadomo, więc od dzisiaj szukam znowu pracy w korpo. Trudno, miesiąc dwa może, zobaczymy co dalej, ale oczywiście gówno.

 

Żaden rząd nigdy nie wspierał gastronomii więc nic nowego ;) Ale moi znajomi mają oczywiście przejebane. Wiadomo, że wszyscy pracują za daną kasę za godzinę, więc zwyczajnie zostaną bez środków. Niby knajpy mogą dawać wynosy i dowóz, ale skorzysta z tego ułamek, gwarantuje Wam.

No co Ty pierdolisz? 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ajerkoniak said:

Teraz naukowcy spoko, nie wtedy kiedy mówili, że gender, edukacja seksualna czy szczepionki są spoko ;)

 

No PiS wtedy akurat miał napad głuchoty :keke: i tak na nich nie zagłosuję, ale przynajmniej nie wymordują ludzi w kraju swoją ignorancja ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, mam pytanie, tylko mnie nie zapierdolcie, że jestem jakimś tumanem.

 

Robimy to co teraz robimy, w sensie zamknięte szkoły, przedszkola, puby, restauracje itp.. Wiadomym jest, że będzie jeszcze boom tych zachorowań, ale gdzieś za 2 tygodnie to się uspokoi. No powiedzmy, że nawet za miesiąc, albo dwa. Będzie tak jak w Chinach, że dziennie ledwie kilka nowych chorych. No ale co wtedy? Kiedyś przedszkola będzie trzeba otworzyć, szkoły i puby. Jak to jest, że nagle wtedy już się wirus nie będzie rozprzestrzeniał? No bo chyba nie wyleczą wszystkich co do jednego chorego :-k może czegoś bardzo prostego nie rozumiem, dlatego zwracam się o dwa słowa wyjaśnienia, proszę.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...