Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Man_iac napisał:

Strasznie durny komentarz. Rozumiem, że według tej samej logiki Bryant nie był dobrym koszykarzem (zakładając, że faktycznie w tej sprawie z jego gwałtem jest jakieś ziarno prawdy). 

 

W ogóle mnie nie dziwi, że akurat Ty tak odpowiadasz.

14 godzin temu, tio napisał:

Polański przyznał się do winy, zgodnie z amerykańską procedurą poddał się orzeczonej karze i dobrowolnie pojednał z ofiarą. 

 

No tak jednak nie do końca.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

W ogóle mnie nie dziwi, że akurat Ty tak odpowiadasz.

Co dokładnie masz na myśli? 

 

A czy został skazany i czy odsiedział wystarczająco dużo to w tym kontekście nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Życie prywatne, przestępstwa i wyroki to jedno. Film to zupełnie co innego. Tak długo, jak film nie jest poradnikiem gwałciciela, czy chociaż jakąś autobiografią przez którą próbuje ocieplić wizerunek tak długo te dwie sprawy nie mają żadnych wspólnych punktów. Ja nie mówię, że należy mu wybaczyć i zapomnieć o sprawie, ale ocenianie filmów, książek, dokonań sportowych, czy czegokolwiek innego przez pryzmat wydarzeń zupełnie z tym niezwiązanych uważam za głupie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...