Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Żarty w muzyce to śliski temat głównie dlatego, że żart śmieszy raz. Wyjątkowo dobry rozśmieszy drugi, a zajebisty to nawet 3 razy, ale to wciąż zbyt mało, żeby śmieszył tyle razy ile razy się słucha kawałka, który się lubi. Ale są zespoły, które lubią sobie porobić jaja, a jednocześnie mi się tego dobrze słucha. Np. Cyrk Deriglasoff. 

 

https://music.youtube.com/watch?v=o6tB8bNoupU&list=RDAMVMo6tB8bNoupU

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2020 o 08:29, Feanor napisał:

Problem, prócz moralnego, mam z tym właśnie dlatego, że światowe kino jest tym tematem zalane. I to takie kino, które jest znaczące. To tak jak z Wietnamem: to wojna megaodległa od Polski, ale Polacy jakoś jednak czują klimat tej wojny, ona nawet do języka polskiego się wdarła. 

Myślę że przeceniasz wiedzę przeciętneg.o Polaka na ten temat. Zwłaszcza tego że Wietnam pokazał Amerykanom że może jednak nie są tak cudowni i niezwyciezeni. Dla Polakow może być to porównywalne z utratą Smoleńska albo Pilawcami (nawet porownujac bitwe i wojne). A kto Ci na wyrywki powie o co w tym chodziło.

 

I dzięki @schizzm za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Jeśli mam złapać wirusa to dzisiejsza podróż w metrze była najlepsza okazja. Liczba kaszlacych i kichających ludzi zatrwazajaca. Niektórzy prewencyjnie przechodzili w inne rejony pociagu, jak ktoś obok za dużo kaszlał :)

 

(tak swoją drogą mi też dzisiaj rano pojawił się kaszel i katar, i ogolnie słabe samopoczucie, ale dziś zrzucam to na bardzo krotki sen (trzy godziny). Zacznę się martwić jak się przeciągnie na weekend :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Dokladnie tak samo to widze :lol:

 

Arsenal jest jak @Mauro który przyjezdza na ostatni dzien zlotu i nikt z nim nie chce pić.

Arsenal jest jak @BartuS ktorego nie wpuszczaja na poklad samolotu mimo, że już wczesniej na nim był.

Arsenal jest jak @Brudinho nie ma zadnych umiejętności. 

Arsenal jest jak dyscyplina która promuje @Wujek Przecinak.....nikogo nie obchodzi ;)

 

 

Dzień dobry

  • Lubię! 2
  • Haha 5
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...