Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, me_who napisał:

Jak ja nienawidzę dekodera MM. Rzuciłbym tym gunwem o ścianę najchętniej. Od jebanej godziny nie chce się włączyć bo ma focha.

I te kurwa gumowe guziczki na pilocie, popsuły się po 20 minutach. I teraz za każdym razem jak chce włączyć kanał zaczynający się na 1 to najpierw mnie wpierdala na TVP1 bo zazwyczaj „1” łapie, a pozostałe nie. No kurwa, białej gorączki dostanę.

Używasz nagrywania? Jak nie to daj znać to ci zrobię jakąś wymianę jak będę mógł. Jak używasz to niestety jesteś skazany na to co masz.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
IKEA i dowóz mebli: jutro w godzinach 8-20 xD
No kurwa urlop se wezmę :roll: 

Ciesz się jeśli przywiozą Ci to co zamówiłeś - u Nas połowa zamówienia była niewłaściwa i później 2 tygodnie telefoniczno-mailowej walki o wymianę i dosłanie właściwych mebli.

No i dzień dobry
Odnośnik do komentarza

Ja tez propsuje Ikee, tylko okreslam od razu dwugodzinny przedzial dostawy. A, i nie ma nic przyjemniejszego niz patrzec jak za jakies niewielkie pieniadze dwoch panow sklada Ci w godzine-poltorej jebitnie skomplikowana szafe myk-myk niemal z pamieci, bo oni juz to robili tysiace razy, maja narzedzia etc., a Ty bys sie z tym ogarnial dobre pol dnia albo caly.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Brudinho napisał:

 

 

Stanowski PiSowskiego chuja ma już chyba dawno za migdałkami. 

Nie no, to jest akurat przyklad symetryzmu. Za ten wpis jest jebany z dwoch stron, a w sumie - jak rzadko kiedy - nie napisal niczego kontrowersyjnego, stwierdzajac, ze partia, ktora sama nie zalatwila skomplikowanego problemu, chociaz miala czas i rzadzila 8 lat, nie jest zbyt wiarygodna i ma niewielkie moralne prawo do tego typu krytyki.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...