Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

59 minut temu, Brudinho napisał:

No w castoramie jak powiedzieliśmy co to za kabina, to pan zapytał "Dlaczego sobie to zrobiliście" :keke: 

I fakt, właściciela poniosło kabina z hydromasażem za 560 zł fiu fiu :D 

Moi rodzice ja mieli kilka lat temu :D Szajs straszny a do tego bardzo malo miejsca w srodku i koszmarny montaz :D No ale miala radyjko w srodku ;) 

Odnośnik do komentarza

Też miałem z radiem, ale to się w praktyce nie sprawdza. Po pierwsze ja szybko biorę prysznic - rzadko dłużej, niż 10 minut, po drugie trzeba ustawić naprawdę głośno, żeby coś słyszeć jak się woda na łeb leje, a po trzecie wtedy nie można wyjść spod prysznica jak akurat idzie kawałek, który lubię. 

Odnośnik do komentarza

Chciałem zauważyć, jako autor tematu co jadłeś na obiad, że to miała być forma artystycznego performancu, który się niespodziewanie wymknął spod kontroli ;) :keke: 

 

A jak ktoś nie rozumie jego genezy, to powinien nadrobić ze znajomością tekstów kultury. No rzekłbym, że w zapowiadanym turnieju wiedzy o historii forum na tym pytaniu by się potknął ;) 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Myślę jednak, że w temacie kabin ja przebijam wszystkich. W starym mieszkaniu montowałem: a właściwie montowali „fachowcy”, bo ja mam dwie lewe ręce. Montowali, gdy nie było mnie w domu (praca). Przyszedłem, wyglądało OK.

Po jakimś czasie żona zaczęła narzekać. Jej podstawowy zarzut: woda lubiła się zbierać w dolnej „szynie” prowadzącej do drzwi. Ale jakoś z tym żyliśmy. 
Chyba prawie rok później moja cudowna małżonka zauważyła, że małe logo firmy producenta kabiny jest do góry nogami.

 

 

Podobnie jak cała kabina.

  • Lubię! 5
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Feanor napisał:

Myślę jednak, że w temacie kabin ja przebijam wszystkich. W starym mieszkaniu montowałem: a właściwie montowali „fachowcy”, bo ja mam dwie lewe ręce. Montowali, gdy nie było mnie w domu (praca). Przyszedłem, wyglądało OK.

Po jakimś czasie żona zaczęła narzekać. Jej podstawowy zarzut: woda lubiła się zbierać w dolnej „szynie” prowadzącej do drzwi. Ale jakoś z tym żyliśmy. 
Chyba prawie rok później moja cudowna małżonka zauważyła, że małe logo firmy producenta kabiny jest do góry nogami.

 

 

Podobnie jak cała kabina.

 

Poczekaj, poczekaj ;) 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Feanor said:

Myślę jednak, że w temacie kabin ja przebijam wszystkich. W starym mieszkaniu montowałem: a właściwie montowali „fachowcy”, bo ja mam dwie lewe ręce. Montowali, gdy nie było mnie w domu (praca). Przyszedłem, wyglądało OK.

Po jakimś czasie żona zaczęła narzekać. Jej podstawowy zarzut: woda lubiła się zbierać w dolnej „szynie” prowadzącej do drzwi. Ale jakoś z tym żyliśmy. 
Chyba prawie rok później moja cudowna małżonka zauważyła, że małe logo firmy producenta kabiny jest do góry nogami.

 

 

Podobnie jak cała kabina.

 

48 minutes ago, Brudinho said:

 

Poczekaj, poczekaj ;) 

 

Potrzymaj mi piwo :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

Jeeejuuuu, nareszcie zmiana ligi na 18 zespołową. Świetna decyzja.

Najgorsza. Przecież tu powinno być 12 drużyn max. Ach te wspaniałe mecze typu Stal Stalowa Wola - Sandecja konkurujące o TV slot z Raków - Chojniczanka... Ja pierdolę.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza

Lepsze od 18 drużyn byłoby tylko zrobienie ligi w stylu szkockim. Łatwo sobie za to wyobrazić rozwiązania gorsze: 16 drużyn lub (trochę lepsze) 16 drużyn w obecnym modelu (czyli 37 spotkań).

Nasz rynek telewizyjny jest zwyczajnie zbyt chłonny, by mieć 37 kolejek, z których parę jest nieistotnych, przy jednoczesnym adresowaniu tego do max 16 ośrodków miejskich. Nieprzypadkowo w ostatnich latach oglądalność w C+ spadała, choć wartość kontraktu rosła. W 2016 oglądało średnio ligę 106k, w 2017/18 99k, 18/19 92k. Zwiększenie uczestników ligi zainteresuje parę dodatkowych ośrodków...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Nieprzypadkowo w ostatnich latach oglądalność w C+ spadała, choć wartość kontraktu rosła. W 2016 oglądało średnio ligę 106k, w 2017/18 99k, 18/19 92k. Zwiększenie uczestników ligi zainteresuje parę dodatkowych ośrodków...

Czyli plan "na jakość" nie wypalił, to robimy "na ilość". Oby tylko to się nie odbiło na ilości transmisji EPL, bo bym się wkurwił niesamowicie jakby Prawdziwa Piłka została wyparta przez produkt piłkopodobny.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przecież to, czy w naszej lidze gra 16 czy 18 zespołów nie ma żadnego znaczenia w kontekście jej poziomu. I tak wiadomo, że będzie chujowy.

Ale dobrze, że jest więcej zespołów, będzie jeszcze ciekawiej jak jakiś Wicher Bździny przyjedzie na Legię i jebnie ją 3-0.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Vami napisał:

Najgorsza. Przecież tu powinno być 12 drużyn max. Ach te wspaniałe mecze typu Stal Stalowa Wola - Sandecja konkurujące o TV slot z Raków - Chojniczanka... Ja pierdolę.

 

8 minut temu, kolek23 napisał:

 

Dlaczego? Moim zdaniem to głupota, poziom większości ekip i tak woła o pomstę do nieba, więc po co dokładać jeszcze dwie, prawdopodobnie gorsze?

 

Nie wiem, ale ja czuję niechęć do tych wszystkich rozgrywek, gdzie jest podział na grupy mistrzowskie, spadkowe czy inne jeszcze dzielenie punktów. Z kolei uważam, że 30 kolejek to za mało, a 37 to było za dużo. 34 kolejki natomiast są idelolo. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

 

 

Nie wiem, ale ja czuję niechęć do tych wszystkich rozgrywek, gdzie jest podział na grupy mistrzowskie, spadkowe czy inne jeszcze dzielenie punktów. Z kolei uważam, że 30 kolejek to za mało, a 37 to było za dużo. 34 kolejki natomiast są idelolo. 

12 zespołów i niech grają ze sobą po 3 razy. Opinia.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...