Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem genialnego 17-letniego wonderkida w Brazylii. Już ma 3 gwiazdki umiejętności, potencjał nieskończony, ale ma klauzulę 13,75 mln, a w Espanyolu nie mam takiej kasy póki co... Dopiero latem. Ale wtedy pewnie już go ściągnie jakiś gigant...

Odnośnik do komentarza

Ach te okienka transferowe. Watford piątym najbardziej rozrzutnym klubem na świecie :kekeke:.  Jakby tego było mało, grają w... Championship. Kupili sobie trzech gości z Premiership i mojego prawego obrońcę z papierami na czołowego na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Obserwowały go Man City i PSG. Wybrał skromny Espanyol. Nie zglosiłem go do Ligi Mistrzów, bo mogłem tylko trzech nowych zawodników dorzucić, a musiałem nowego bramkarza, lewego obrońcę i stopera dokooptować. Pomocników miałem wystarczająco. Obraził się. Obiecałem mu, że w kolejnej edycji zagra. Mecz z Tenerife. 19-letni Pedro Torres gra od pierwszej minuty. 131 podań, 92% celnych, bramka, najlepszy piłkarz meczu. Potwór.

 

cR7w9Uf.png

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...