Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Perez napisał:

 

No ja też nie, aczkolwiek jestem lekko rozczarowany, że @Reaper negocjuje sobie miejsce pracy bez porozumienia z nami. Też bym chciał mieć coś do powiedzenia, gdzie będę miał w przyszłości pojechać! ;). 

Przecież miejsce wyjazdu jest zawsze takie same - kanapa u mnie w salonie :kekeke: 

Zamówiłem Uber Eats, mój kierowca ma na imię ILOHIABAKHSH :lol: nie żartuję :lol: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kolek23 napisał:

 

Z jednej strony bym chciał :)

 

Z drugiej - lot do Warszawy w tej chwili to 100€, a autem 650km/7godzin, także średnio wychodzi :) 

Mój lot z Warszawy kosztował niewiele mniej, a do Warszawy będę leciał z przesiadką 8 godzin, więc nie narzekaj, tylko zaklepuj miejsce ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kolek23 napisał:

 

7h SAM w aucie :D 

No a w czym problem? Odpalasz audiobook, wrzucasz bieg i hajda :) Powrót może gorzej, bo to różnie czasem jest z he he pilnowaniem się w sobotę, ale tak to izi.

No chyba, że Ci nie wstawili tej kolumny w aucie i jazda w ciszy ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kolek23 napisał:
54 minuty temu, Pulek napisał:

@kolek23, Ty wpadasz na Zlot? 

 

Z jednej strony bym chciał :)

 

Z drugiej - lot do Warszawy w tej chwili to 100€, a autem 650km/7godzin, także średnio wychodzi :) 

znaczy łatwo mi się mówi, ale... czego się nie robi, żeby być na zlocie:) aczkolwiek poznałeś ludzi na spotkaniu wrocławskim, więc na zlocie jest to samo, tylko x100 :)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, me_who said:

No a w czym problem? Odpalasz audiobook, wrzucasz bieg i hajda :) Powrót może gorzej, bo to różnie czasem jest z he he pilnowaniem się w sobotę, ale tak to izi.

No chyba, że Ci nie wstawili tej kolumny w aucie i jazda w ciszy ;)

 

Nie wstawili :D ale do lipca raczej ogarnę.

 

Just now, Pulek said:

znaczy łatwo mi się mówi, ale... czego się nie robi, żeby być na zlocie:) aczkolwiek poznałeś ludzi na spotkaniu wrocławskim, więc na zlocie jest to samo, tylko x100 :)

 

Mój organizm może tego nie wytrzymać :D zobaczymy, mam jeszcze kilka dni :)

 

Ogólnie cieżko mi się teraz coś planuje, mam trochę gorszy okres. Jakby zlot był w ten weekend to bym chociażby rowerem pojechał ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...