Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, schizzm napisał:
9 godzin temu, kolek23 napisał:

Czy ktoś z subskrypcją The Athletic mógłby wysłać mi ten artykulik na PW :wub: ?

 

https://theathletic.com/1619192/2020/02/19/inside-the-failed-john-beilein-cavs-experiment-and-a-franchise-culture-problem/

Podzielisz się? :P

Poszło do obu.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Man_iac napisał:

No jak tak dostqałem imienne zaproszenie to wpadł mi do głowy pomysł, żeby sobie przedłużyć drogę na Woodstock i wpaść na 2 piwa. 

To się nazywa rozsądny plan, który nie może mieć minusów. Przynajmniej tak to teraz muszę sobie wmówić i nie wierzyć mojej przerażonej wątrobie :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:

To się nazywa rozsądny plan, który nie może mieć minusów. Przynajmniej tak to teraz muszę sobie wmówić i nie wierzyć mojej przerażonej wątrobie :keke:

Alez to może być zdrowotny wyjazd. Np. Bartus odespał jakieś wcześniejsze  trzy miesiące na ostatnim złocie.

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Kurła zepsuła nam się kabina prysznicowa, więc właściciel kupił nam nową pod nazwą Apollo II i rzeczywiście ma coś z Apollo. Jest kurwa niestabilna i w każdej chwili ja i moja gruba dupa możemy się z niej wylać. Dodatkowo kilka błędów konstrukcyjnych, ale tak to git majonez. Instrukcja mieszana - pisana przez kogoś komu chyba znajomy znajomego opowiedział o tej kabinie ale ni chuja nie widział jej na oczy. Zostało nam sporo części so :-k Zaczęliśmy skręcać o 13 skończyliśmy silikonować o 23:50 jak jacyś jebani sąsiedzi w czasie skręcania okazało się, że nie ma syfonu, nie mamy śrubokręta odpowiedniego, że w łazience na miejscu starej kabiny był taki grzyb że z początku zaczęliśmy z nim negocjować czy dorzuci się do czynszu - dopiero później potraktowaliśmy go preparatem (którego ofc nie mieliśmy, więc znów zleciała godzinka). Dzisiaj tylko dokupić rurę do natrysku, bo się okazało, że kabina nie weszła z nią do łazienki, bo sporo obniżono tam sufit :roll: 

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Tak tutaj wszyscy gadają o tym FM2020, że prawie go wczoraj kupiłem. Prawie bo po zalogowaniu na CD Keys zobaczyłem ze 4 lata temu kupiłem FM2016 i prawie nie grałem w to. Na steam mam nabitych 40h tylko. Jak to zobaczyłem to zrezygnowałem z zakupu FM2020 bo znowu bedzie leżało i nie będę grał :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

da się jakoś ignorować tematy? Klikam w nowe posty w Maryni bo mi pokazuje że mam nieprzeczytane w tym dziale, a to oczywiście zjebany temat "Co jedliście dziś na obiad?" Co dalej? "Jaki był wasz dzisiejszy stolec?"

 

Może reaktywujemy temat o musztardzie :kekeke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Może tak być. Też kiedyś kupiłem tanią kabinę (Armazi), w ciągu może pół roku 4 razy reklamowana, bo zaczynała przeciekać z tyłu. W końcu instalator wymienił plastikowe gwinty z zestawu na metalowe ze zwykłego sklepu, ale wtedy z kolei zaczęła przeciekać przy szybie i ostatecznie zażądałem zwrotu kasy i kupiłem porządną. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...