Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Feanor napisał:
53 minuty temu, Hajd napisał:

Powiem wam, ze na nic tak teraz nie czekam jak na kolejne mecze Herthy (moze oprocz konca zabkowania corki)

 

tumblr_n9s1hpbQfW1rd6ldlo2_r1_500.gifv


Afaik to jest gif z Żółtych Wód.

Gacek approves!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

Prawdopodobnie wtedy też nie wydadzą, bo od jakiegoś czasu pracownice poczty są za to srodze karani, jeśli po awizo przesyłka jest odbierana w placówce na nie swoje nazwisko.

No wlasnie babka na poczcie byla bardzo nieustepliwa :/ No nic, sprobuje jutro, moze jej nie bedzie :keke:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kuab napisał:

No wlasnie babka na poczcie byla bardzo nieustepliwa :/ No nic, sprobuje jutro, moze jej nie bedzie :keke:

Jeszcze kwestia skad list, ja mialem do odebrania dwie przesylki ojca, jedna z jakiegos funduszu emerytalnego, a druga z sadu karnego i babka powiedziala, ze tej drugiej nie moze wydac ;)

Odnośnik do komentarza

I dobrze, byłem kiedyś świadkiem prawdziwej historii w czasach istnienia poboru do wojska. Był taki jeden chłopak, który strasznie nie chciał iść w kamasze, więc uchylał się jak mógł. Niestety, nierozważne odebranie listu poleconego z wezwaniem przez obcą osobę sprawiło, że musiał on odbyć ZSW, co niemal skończyło się samobójstwem :/ Tym chłopakiem był Paweł Mostowiak, a jego próbę samobójczą uchwyciły kamery:

 gf-qKGL-UUUE-tZbK_m-jak-milosc-odc-241-samobojstwo-pawla-zdunskiego-rafal-mroczek-664x0-nocrop.JPG

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gabe napisał:

84558394_2384086395172860_18224359832582

 

I co ci ekoterroryści będą robić z tymi kotletami? :-k 


Pewnie będą im urządzać pogrzeby. 
 

Pewien użyt. terroryzuje FB zdjęciami z Bali, to ja pokażę, jak w środku zimy wygląda ojczysta Chodzież <3

BB29D8E1-45AF-446E-8D2B-E17B3583A472.jpeg.5049ba2cf09b60d9d98d200f14d008c9.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Ale złagodzenie to akurat chyba decyzja sędziego ?plus test

IMG_20200205_165250.jpg

No jeżeli sąd uznał, że nie było tam zabójstwa, tylko pobicie ze skutkiem śmiertelnym to pewnie i są inne widełki. Aczkolwiek fragment, ze można sobie wyobrazić brutalniejsze zbrodnie, niż gwałt na 3-latku wkurwił mnie strasznie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...