Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona regularnie zaprasza fanów do proponowania miast, które mają znaleźć się na grafice. Przed spotkaniem z Leganes internauci z Polski umówili się, że do ulubionych masowo dodadzą komentarz z nazwą Skomielna Biała - nazwą niewielkiej miejscowości położonej w pobliżu Rabki Zdroju (województwo małopolskie).



Oczywiście udało się. Komentarz zebrał setki polubień i Barcelona umieściła Skomielną Białą obok Nowego Jorku, Buenos Aires, Paryżu, Londynu, Moskwy, Tokio, Sydney i pozostałych dwudziestu miast.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja odkryłem ostatnio nową plagę buractwa w komunikacji  miejskiej. To gorsze od tego co pisał @Gabe o ludziach, którzy nie zdejmują plecaków. Nagminnie teraz ludzie siadają na miejscu przy przejściu i zostawiają miejsce przy oknie wolne.  Jak ktoś chce usiąść to musi się przez nich przeciskać. Normalnie powinno się siadać przy oknie i zostawić miejsce kolejnej osobie przy przejściu. Dzięki temu jest mniejszy tłok, bo ludzie nie stoją tylko siadają na wolnych miejscach.Nie wiem z czego to wynika, podejrzewam, że z tego, że przy wychodzeniu nie chce im się potem przeciskać przez innych.  Jebane buraki myślące tylko o swojej wygodzie.  Chociaż do chuja muszą przecież i tak kogoś przepuścić na to miejsce, więc teraz jak to widzę, to tak jak Gabe napierał na tych z plecakami, to ja siadam na tym wolnym miejscu przy oknie więc i tak musza mnie puścić i zadać sobie trochę trudu. Przy zimowych kurtkach muszą albo wstać, a  jak nie wstaną to  nawet niechcący ich zawadzam kurtką. Nic bym nie powiedział, gdyby tam siadali bo zaraz wychodzą. Ale nie, oni całą trasę jadą tak. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Najlepiej jak do tego mają słuchawki na uszach i nie reagują na "przepraszam" jak chcesz wysiąść. Pozostaje albo zupełnym przypadkiem nadeptywać na nogi, albo się przesiąść do samochodu :)

Albo potracić kolanem przy wychodzeniu :D Samochodem niestety bym dłużej jechał, szukał miejsca i płacił za parkowanie. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...