Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ostatnio nadrabiałem te sprawę i nie dziwię się kobiecie, że wycofała zarzuty skoro choć miała mieć zapewnioną anonimowość to jej nazwisko wyszło bardzo szybko przez prawniczkę Kobiego, a do tego padały pytania czy nie mogła mieć obrażeń przez seks z 3 partnerami w ciągu 3 dni :lol:

 

No i właśnie - udowodniono, że miała obrażenia sugerujące, że nie mogło to być za bardzo za zgodą, także nie wiem czy tak zero jedynkowa ;) na jakiś mini mini plus Kobiego działały przeprosiny i późniejsza postawa gdzie wspierał organizacje kobiece i WNBA.

Odnośnik do komentarza

Wypominanie Hajto sprawy tego wypadku to jest totalna żenada.

A sprawy celebrytów o gwałt rzadko kiedy są zerojedynkowe, a w mojej ocenie fakt zawarcia ugody między koszykarzem a ofiarą na ponad dwie bańki dolarów przemawia raczej za zasadnością zarzutów niż ich bezzasadnością. Prawdy się pewnie już nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gacek napisał:

 

 

Przepięknie, doskonale zestarzały się posty z tematu "AC Milan" wszystkich zwolenników transferu Piątka. Z jednej strony jestem ciekaw, czy którykolwiek z nich spełni prośbę @Brudinho i zderzy się ze swoimi prognozami sprzed roku, ale z drugiej nie mam złudzeń, chyba żaden z uczestniczących w tamtych rozmowach użytkowników nie jest w stanie uderzyć się w pierś przyznając się do - dziś już oczywistego - błędu :keke:

To może zacznij od siebie, uderz się w pierś i w końcu wyjaśnij, o co Ci chodziło w swoich uwagach do mnie? :) 

 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, to jedna strona. A z drugiej jakieś pojeby wymyśliły, że trzeba zmienić logotyp NBA i wsadzić tam Bryanta... No kurwa, już bez jaj. Wilt zdobył więcej punktów w meczu, Kareem, Karl i LeBron mają więcej zdobytych punktów, Dirk grał dłużej w jednym klubie o sezon, mniej o sezon od Bryanta mają Duncan i Stockton. Nie ma go w top 10 zawodników z największą liczbą pierścieni (tyle samo tytułów dla Lakers zdobyli Kareem, Mikan, Pollard, Cooper, Magic i ta mała wesz Fisher)... Tak był niesamowitym zawodnikiem, tak jest i będzie legendą Lakers, ale przestańmy przeginać pałę. ?

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

W stanach jeszcze jest ta kwestia, że (strzelam) wyroki za gwałt są różne zależnie od stanu. I jasne, te parę baniek odszkodowania może pozwolić takiej ofierze ułożyć życie na nowo, dać dużo szansy na rozwój itp, ale to, że Kobe w sumie nie miał żadnych konsekwencji (bo grał normalnie, kontrakty sponsorskie odzyskał) to trochę słabe. Inna sprawa, że to było ładnych lat temu.

Teraz, T-m napisał:

Spoko, to jedna strona. A z drugiej jakieś pojeby wymyśliły, że trzeba zmienić logotyp NBA i wsadzić tam Bryanta... No kurwa, już bez jaj. Wilt zdobył więcej punktów w meczu, Kareem, Karl i LeBron mają więcej zdobytych punktów, Dirk grał dłużej w jednym klubie o sezon, mniej o sezon od Bryanta mają Duncan i Stockton. Nie ma go w top 10 zawodników z największą liczbą pierścieni (tyle samo tytułów dla Lakers zdobyli Kareem, Mikan, Pollard, Cooper, Magic i ta mała wesz Fisher)... Tak był niesamowitym zawodnikiem, tak jest i będzie legendą Lakers, ale przestańmy przeginać pałę. ?

 

Podejrzewam, że tu działa aspekt śmierci Kobiego, no bo przecież nawet jeżeli postawimy go wśród najlepszych to zwyczajnie...byli lepsi. Skoro Jordana nie ma w logo...;)

Odnośnik do komentarza
Just now, ajerkoniak said:

W stanach jeszcze jest ta kwestia, że (strzelam) wyroki za gwałt są różne zależnie od stanu. I jasne, te parę baniek odszkodowania może pozwolić takiej ofierze ułożyć życie na nowo, dać dużo szansy na rozwój itp, ale to, że Kobe w sumie nie miał żadnych konsekwencji (bo grał normalnie, kontrakty sponsorskie odzyskał) to trochę słabe. Inna sprawa, że to było ładnych lat temu.

 

Z kontraktami sponsorskimi to było tak śmiesznie, że jak Nike rozwiązał z nim umowę, to ten podpisał od razu z Adidasem, więc stratny nie był... :) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Właśnie ostatnio nadrabiałem te sprawę i nie dziwię się kobiecie, że wycofała zarzuty skoro choć miała mieć zapewnioną anonimowość to jej nazwisko wyszło bardzo szybko przez prawniczkę Kobiego, a do tego padały pytania czy nie mogła mieć obrażeń przez seks z 3 partnerami w ciągu 3 dni :lol:

 

No i właśnie - udowodniono, że miała obrażenia sugerujące, że nie mogło to być za bardzo za zgodą, także nie wiem czy tak zero jedynkowa ;) na jakiś mini mini plus Kobiego działały przeprosiny i późniejsza postawa gdzie wspierał organizacje kobiece i WNBA.

A to były 3 dni? Bo mi się kojarzyło, że to dotyczyło tego samego dnia, ale może źle pamiętam albo Roland coś pomieszał. Zresztą mniejsza już.

 

1 minutę temu, T-m napisał:

Spoko, to jedna strona. A z drugiej jakieś pojeby wymyśliły, że trzeba zmienić logotyp NBA i wsadzić tam Bryanta... No kurwa, już bez jaj. Wilt zdobył więcej punktów w meczu, Kareem, Karl i LeBron mają więcej zdobytych punktów, Dirk grał dłużej w jednym klubie o sezon, mniej o sezon od Bryanta mają Duncan i Stockton. Nie ma go w top 10 zawodników z największą liczbą pierścieni (tyle samo tytułów dla Lakers zdobyli Kareem, Mikan, Pollard, Cooper, Magic i ta mała wesz Fisher)... Tak był niesamowitym zawodnikiem, tak jest i będzie legendą Lakers, ale przestańmy przeginać pałę. ?

True.

Odnośnik do komentarza

Coś mi świta, że stracił na parę miesięcy (pół roku?) McDonalda  bodajże? Czy inną sporą markę. Niestety nie pamiętam, ale coś padło w jednym z artykułów jakie czytałem w ostatnich paru dniach :-k no niemniej jednak właśnie - co to jest być te parę miesięcy bez tych dodatkowych baniek w jego sytuacji.

Teraz, Dudek napisał:

A to były 3 dni? Bo mi się kojarzyło, że to dotyczyło tego samego dnia, ale może źle pamiętam albo Roland coś pomieszał. Zresztą mniejsza już.

 

 

Nawet jeśli zarzut absurdalny i zwyczajnie niesmaczny. Ja czytałem o 3 dniach, ale artykuł znajdę po powrocie z kina :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

Spoko, to jedna strona. A z drugiej jakieś pojeby wymyśliły, że trzeba zmienić logotyp NBA i wsadzić tam Bryanta... No kurwa, już bez jaj. Wilt zdobył więcej punktów w meczu, Kareem, Karl i LeBron mają więcej zdobytych punktów, Dirk grał dłużej w jednym klubie o sezon, mniej o sezon od Bryanta mają Duncan i Stockton. Nie ma go w top 10 zawodników z największą liczbą pierścieni (tyle samo tytułów dla Lakers zdobyli Kareem, Mikan, Pollard, Cooper, Magic i ta mała wesz Fisher)... Tak był niesamowitym zawodnikiem, tak jest i będzie legendą Lakers, ale przestańmy przeginać pałę. ?

oj tak, za bardzo to weszło, brakuje mi tylko obrazków z kibicami Celtics (albo niech nawet lokalnie Clippers) i Lakers wspólnie ściskającymi się na środku boiska i wiążący supełkami w jedność koszulki obydwu klubów i mówiących o miłości na zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, schizzm said:

oj tak, za bardzo to weszło, brakuje mi tylko obrazków z kibicami Celtics (albo niech nawet lokalnie Clippers) i Lakers wspólnie ściskającymi się na środku boiska i wiążący supełkami w jedność koszulki obydwu klubów i mówiących o miłości na zawsze ;)

 

No Bostończycy założyli wszyscy buty Kobasa ostatnio przed meczem... ? 

 

goU7cNh.png

Odnośnik do komentarza

Korzystając z okazji pogłosek, że mają kręcić "Zabójczą broń 5", przypominam o typowej lewackiej asymetryczności:

 

- Gibson zły, bo po pijaku jakieś bzdury o żydach pierdolił

- Glover cacy, mimo że wspiera terrorystyczną rasistowską organizację Czarne Pantery

 

Dwumyślenie lewackiej zarazy w pigułce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...