Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, kuab napisał:

@Gacek czemu wymieniliscie Masnego na Lipinskiego? Tzn. Masny gral raczej slabo w tym sezonie, slyszalem tez niby o jakichs kwasach z trenerem, prawda to?

 

Btw k-popiary z polskiego Twittera dojechaly TVN :keke:

Obraz może zawierać: tekst „tvn TVN 28 min Chcielibyśmy przeprosić Pana Jeona Jung-kooka, Pana Ho-seoka, pozostałych członków zespołu, artystówi fanów K-popu wszystkich, których uraził wyemitowany „Dzień Dobry TVN". Wydźwięk programu całkowicie niezgodny naszymi wartościami. Dlatego wyjaśniamy tę wewnętrznie podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości. 546 Komentarze: 116 Udostępniono 20 razy Lubię to! Dodaj komen... Udostępnij Dzień Dobry TVN 27 min Chcielibyśmy przeprosić Pana Jeona Jung-kooka, Junga Ho-seoka, pozostałych fanów K-popu oraz wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN". Wydźwięk niezgodny naszymi wartościami. Dlatego wyjaśniamy tę sprawę wewnętrznie dołożymy starań, aby nie powtórzyły”

 

Skoro przepraszają fanów i artystów to chyba nie do końca zrozumieli co odjebali. Poza tym - "wydźwięk" xD ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

@Gacek czemu wymieniliscie Masnego na Lipinskiego? Tzn. Masny gral raczej slabo w tym sezonie, slyszalem tez niby o jakichs kwasach z trenerem, prawda to?

Nie mogę Ci nic w tej chwili powiedzieć, przykro mi. Muszę być lojalny wobec klubu. Mogę Ci tylko obiecać, że gdy będę miał wolne ręce, to postaram się opowiedzieć całą historię zanim poznasz ją z prasy.

BTW specjalnie dołączyłem do awangardy siatkarskiej na fejsie, by zobaczyć, czy ktoś puścił farbę :keke:

 

Przepięknie, doskonale zestarzały się posty z tematu "AC Milan" wszystkich zwolenników transferu Piątka. Z jednej strony jestem ciekaw, czy którykolwiek z nich spełni prośbę @Brudinho i zderzy się ze swoimi prognozami sprzed roku, ale z drugiej nie mam złudzeń, chyba żaden z uczestniczących w tamtych rozmowach użytkowników nie jest w stanie uderzyć się w pierś przyznając się do - dziś już oczywistego - błędu :keke:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

No był, ale zarzuty wycofano i z tego, co pamiętam z książki "Showman" to nie była zero-jedynkowa sprawa. Oczywiście oprócz momentu wybranego wybitnie pod szum chodzi tutaj o to, że post wrzuca osoba, która robiła na luzaku wywiad z Tysonem (skazany za gwałt) i prowadziła quiz mając obok Tomka Hajto. Ba, nawet ktoś wygrzebał, że kilka lat temu dla gazety.pl robiła 8 ciekawostek o Kobasie :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...