Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, lad napisał:

Ulubiona?

W Szczecinie chyba wszędzie są wydzielone sale dla palących. Widać, że zachód.

W stolycy też są wydzielone sale dla palących. Tam była/jest odwrotna sytuacja. Wydzielona została malutka salka dla NIEPALĄCYCH. A w 99% powierzchni lokalu było najarane jak przed zakazem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

W sumie racja, jeśli właściciel chce otruwać swoich klientow, to nikomu nic do tego ;) 

 

No, ale to nie właściciel każe klientom palić. To ich sprawa przecież. A niepalący do speluny mogą nie chodzić przecież ;)  To jest właśnie zasadnicza różnica, bo chcecie wszystko uregulować i zakazać, a nie pozwolić ludziom decydować. Zakaz na przystankach jak najbardziej OK, bo to przestrzeń publiczna, ale w prywatnych pubach?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Man_iac napisał:

@jmk, Ty zamieniłeś się ostatnio z @ladem w poglądach gospodarczych? Jakoś tak z tego, co kojarzę z przeszłości to rzadko miałem podobne zdanie do Twojego, a ostatnio coś bardziej. 

 

 

On się zmienił, a ja chyba się chyba kiedyś na tematy gospodarcze nie wypowiadałem ;)

Odnośnik do komentarza

Podziwiam swobodę z jaką forum przechodzi od tematu kiedy ksiądz może odmówić udzielenia komunii, poprzez zalety i wady bycia ministrantem do zakazu palenia. Wszystko płynnie i tak naturalnie, że można się zgubić o czy w danej chwili jest rozmowa.

A w poczcie dostałem reklamę po której chyba zacznę zbierać kasę na klocki lego:

https://www.lego.com/pl-pl/product/old-trafford-manchester-united-10272?CMP=EMC-VIP_2020_01_VIP_OldTrafford_PL&HQS=Hero_B_Img_EU_PL&RRID=15404099302&RMID=VIP_2020_01_VIP_OldTrafford_EMEA

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tio napisał:

Podziwiam swobodę z jaką forum przechodzi od tematu kiedy ksiądz może odmówić udzielenia komunii, poprzez zalety i wady bycia ministrantem do zakazu palenia. Wszystko płynnie i tak naturalnie, że można się zgubić o czy w danej chwili jest rozmowa.

A w poczcie dostałem reklamę po której chyba zacznę zbierać kasę na klocki lego:

https://www.lego.com/pl-pl/product/old-trafford-manchester-united-10272?CMP=EMC-VIP_2020_01_VIP_OldTrafford_PL&HQS=Hero_B_Img_EU_PL&RRID=15404099302&RMID=VIP_2020_01_VIP_OldTrafford_EMEA

 

Najpierw musisz być VIPem :>

Odnośnik do komentarza

Włażę na to forum pierwszy raz od kilkunastu lat i patrzę, a tu mój nick w wątku "Wielcy Nieobecni". Nie wiedziałem, że nieśmiertelność można osiągnąć pisaniem o śmierdzących bąkach i wyłapaniem jakichś dwudziestu banów :D 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc dostałem lego vip gdy robiłem pierwsze zamówienie dla córki a potem już nic nie zamawiałem. Promocje są kiepskie a ceny zestawów często sporo droższe niż w polskich sklepach internetowych. Więc szału nie ma ale bardzo wysyłka.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, tio napisał:

Ogólnie zestaw kozak, ale jak prychłem z tego :D

 

10272_alt29?wid=1600&hei=1600&fit=constr

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...