Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, z0nk napisał:

No to po dokończeniu 6tego sezonu Brooklyn 99 siadam do tego :D 

A jak chcesz japońskość motzniej, to na Netflixie jest SCAM$ - o "firmie" specjalizującej się w wyłudzaniu hajsu metodą "na wnuczka". Tam z kolei jest potworny overacting i darcie ryja jak w anime, ale historia jest naprawdę ciekawa, odcinki krótkie (~25 minut) i można to dość szybko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Tam z kolei jest potworny overacting i darcie ryja jak w anime

Nie przepadam prawde mówiąc. Zdarzają się wyjątki oczywiście:

Spoiler

 

Ale szukam seriali, które mnie zainteresują bardziej, więc propozycję nr dwa sprawdzę również. Od paru się odbiłem i nie mogę ciągle znaleźć czegoś co mnie bardziej wciągnie :D 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Scorpio said:

Nie, nie uzywam nk - skad ten pomysl? :D Chodzi mi o to, ze FB idzie w strone nk - nic tam juz nie ma ciekawego. Ludzie nawet przestali zdjecia wrzucac.

Bo 90% ludzi przeniosło się na Insta. A za jakis czas pojdą na tiktoka albo chuj wie co tam wymyślą :)

I bardzo dobrze, je*** Cukierberga

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

W tym artykule jest tylko półprawda chyba - co wiarygodniejsi włoscy dziennikarze odpowiadają, że odrzucono Tottenham, bo proponował wypożyczenie z opcją wykupu, a Milan chce się Piątka pozbyć definitywnie już w styczniu. I słusznie, za pół roku nikt tej klauzuli nie aktywuje.

Odejście Suso z kolei to o tyle dobry pomysł, że sportowo jest gówniany, ale też o tyle zły, że jego wartość już nie spadnie niżej, a będąc turbokozakiem w zeszłym sezonie spodziewam się, że wystarczy mu jeden czy dwa lepsze mecze i jego wartość wzrośnie. No i, pomijając jego żałosną formę, na ile można mieć do niego pretensje wiedząc, do kogo zmuszony był dogrywać?

  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...