Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gabe napisał:

Samej soi to ja nie jem, ale sos sojowy <3 

 

Tofu może być, jak się odpowiednio przyprawi, mleko sojowe spoko, tempehu nie próbowałem, miso też jeszcze nie, kotlety i granulat też swojego smaku nie mają, trzeba przyprawić.

 

Nie pisz tak na tym forum.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gabe napisał:

 

Czyli mogę napeirdalać sos sojowy :wub:

<suchar>

 

Gdzie się je najwięcej sojowych produktów? W Azji!

Gdzie mają najkrótsze siurki? :>

 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Za każdym razem.... eh...

 

Myślę: kurde fajna ta nowa płyta TSA, taka niedoceniana, jeszcze pewnie ludzie polubią jak usłyszą.

Po chwili: rok wydania 2004...

 

Nie kurwa 2004 nie był wczoraj. Był 16 lat temu. Dziewczyny z tego rocznika legalnie mogę...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

Nie kurwa 2004 nie był wczoraj. Był 16 lat temu. Dziewczyny z tego rocznika legalnie mogę...

Nie mozesz, bo nie jestes chadem z idealna linia szczeki, odpowiednio wysoko polozona koscia gnykowa i linia wlosow typu norwood 1

 

Przedawkowalem ostatnio wykop, a konkretnie tag #blackpill :/

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Przedawkowalem ostatnio wykop, a konkretnie tag #blackpill :/

Ja czytam wykop tylko jak ktoś zalinkuje do niego, nawet nie nauczyłem się jak tam się porusza :-k To samo z redditem mam, dużo fajnych rzeczy tam jest, ale wolę jak ktoś mi już je podrzuci niż przekopywać się przez te wszystkie subreddity.

Odnośnik do komentarza

A jadł ktoś z Was kiedyś wege szakszukę? Albo w ogóle szakszukę?

 

Bo w tej "mojej" restauracji jest takie coś, a ja mam blokadę, że nie będzie mi smakowało :keke: i w czwartek będę musiał tam zjeść po robocie (albo nie jeść w ogóle :D) bo na 17:30 lekarz na mieście (kończę o 16), więc nie opłaca się wracać do domu i pewnie znowu wezmę pierogi :-k

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

A jadł ktoś z Was kiedyś wege szakszukę? Albo w ogóle szakszukę?

 

Bo w tej "mojej" restauracji jest takie coś, a ja mam blokadę, że nie będzie mi smakowało :keke: i w czwartek będę musiał tam zjeść po robocie (albo nie jeść w ogóle :D) bo na 17:30 lekarz na mieście (kończę o 16), więc nie opłaca się wracać do domu i pewnie znowu wezmę pierogi :-k

A patrzyłeś w necie co to szakszuka? To nie może nie smakować ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

A jadł ktoś z Was kiedyś wege szakszukę? Albo w ogóle szakszukę?

 

Bo w tej "mojej" restauracji jest takie coś, a ja mam blokadę, że nie będzie mi smakowało :keke: i w czwartek będę musiał tam zjeść po robocie (albo nie jeść w ogóle :D) bo na 17:30 lekarz na mieście (kończę o 16), więc nie opłaca się wracać do domu i pewnie znowu wezmę pierogi :-k

 

Szakszuka jest bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...