Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Feanor napisał:

Czy to, że nick "Gacek" jest tam wyróżniony na żółto nie oznacza, że ktoś użył jakiejś wyszukiwarki? (nasza nie zaznacza na żółto szukanych wyrazów, właśnie sprawdziłem, chyba że na innym niż mój skinie)

 

IMHO ten ktoś zrobił jakiś risercz internetowy po prostu. Tam jest jeszcze jedno forum zeskrinowane.

Może też szukał postów już na stronie szukając wyszukaj (ctrl + f). U mnie szukanie "Feanor" wygląda tak:

image.png.d4976251a3ce785ed8f2bdf3931ee499.png

 

I owszem w google AC Milan Gacek wyskakuje nasze forum, ale do wpisów efektownych jest trochę dalej chyba, no chyba że innym magicznie inne strony w google wyskakują ;) jest szansa, że to research, jest szansa że dostał info, że warto tu i tu zajrzeć "bo jezu jaka beka, koleś ciśnie po Piątku"

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, z0nk napisał:

I owszem w google AC Milan Gacek wyskakuje nasze forum, ale do wpisów efektownych jest trochę dalej chyba, no chyba że innym magicznie inne strony w google wyskakują ;) jest szansa, że to research, jest szansa że dostał info, że warto tu i tu zajrzeć "bo jezu jaka beka, koleś ciśnie po Piątku"

No to jak chcesz kopać głębiej to wystarczy wpisać Gacek w szukajce forum. Skoro nie tylko na CMF pisze tak jak pisze.

@Mauro napisał posta w takiej formie, że granda i skandal, że ludzie posty z forum wynoszo i mam wrażenie, że się niepotrzebnie nakręcacie teraz :) A to naprawdę nie jest dziennikarstwo śledcze rodem z Bellingcata. Skoro ktoś sobie zadał trud, żeby porobić screeny, to i równie dobrze mógł się pobawić wyszukiwaniem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

No to jak chcesz kopać głębiej to wystarczy wpisać Gacek w szukajce forum. Skoro nie tylko na CMF pisze tak jak pisze.

@Mauro napisał posta w takiej formie, że granda i skandal, że ludzie posty z forum wynoszo i mam wrażenie, że się niepotrzebnie nakręcacie teraz :) A to naprawdę nie jest dziennikarstwo śledcze rodem z Bellingcata. Skoro ktoś sobie zadał trud, żeby porobić screeny, to i równie dobrze mógł się pobawić wyszukiwaniem.

Tylko jak to ktoś z zewnątrz, to skąd wiedział, że Gacek to Gacek, skoro na tt używa innego nicka? Myślę, że nie ma nic złego w takim pokazaniu tych postów, ale jak już szukać źródła to myślę, że faktycznie jest ono na tym forum. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

No to jak chcesz kopać głębiej to wystarczy wpisać Gacek w szukajce forum. Skoro nie tylko na CMF pisze tak jak pisze.

@Mauro napisał posta w takiej formie, że granda i skandal, że ludzie posty z forum wynoszo i mam wrażenie, że się niepotrzebnie nakręcacie teraz :) A to naprawdę nie jest dziennikarstwo śledcze rodem z Bellingcata. Skoro ktoś sobie zadał trud, żeby porobić screeny, to i równie dobrze mógł się pobawić wyszukiwaniem.

Nie wykluczam, że ktoś szukał, ale tak jak @Man_iacnapisał, ktoś z zewnątrz musiał wiedzieć, że ten tt to Gacek. I może trafiłby tu z forum AC Milan widząc jego posty lub w drugą stronę, ale jeżeli na tt nie jest jakoś powiązany (a nie wiem czy jest, jestem za leniwy aby sprawdzić ;]) z którymś forum to już by był całkiem niezły research ^^

 

A z innej beczki od początku roku zjechałem już równo 2,5 kg! :jupi: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, z0nk napisał:

Nie wykluczam, że ktoś szukał, ale tak jak @Man_iacnapisał, ktoś z zewnątrz musiał wiedzieć, że ten tt to Gacek. I może trafiłby tu z forum AC Milan widząc jego posty lub w drugą stronę, ale jeżeli na tt nie jest jakoś powiązany (a nie wiem czy jest, jestem za leniwy aby sprawdzić ;]) z którymś forum to już by był całkiem niezły research ^^

 

aaa.png

Swoją drogą cukernia Marcin Milan. Ciekawe czy pracują w Piątki :iksde:

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

Tylko jak to ktoś z zewnątrz, to skąd wiedział, że Gacek to Gacek, skoro na tt używa innego nicka? Myślę, że nie ma nic złego w takim pokazaniu tych postów, ale jak już szukać źródła to myślę, że faktycznie jest ono na tym forum. 

To już Ci @lad wkleił screena, wystarczy inaczej google zapytać. Wszystkie 3 konta mają w lokalizacji wpisane Kato/Katowice. Ilu jest Gacków piszących o Milanie w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

A propos aferek, to jest nominowany do najbardziej kontrowersyjnego temat dalszych losów FYM-a. Jakie są te dalsze losy i gdzie jest ten temat, bo jakoś żadnych nowych info nie słyszałem. 

Zadaj pytanie w służbowym.

 

ŻĄDAMY WYJAŚNIEŃ OD MT!

Odnośnik do komentarza

@Feanorgrywasz jeszcze w battle brothers? W końcu dorwałem się porządnie do tego i pomijając fakt niesamowitego wciągania, to mam problemy z przeżywaniem wojaków. W efekcie ich jakość nie powala. Masz jakieś obserwacje co do łuczników i ogólnego ustawiania pionków w drugim szeregu?

I kiedy będziesz kontynuować ostrza Wuppertalu? :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...