Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamus napisał:

Brzmi jak dobrze opracowany system :D

 

Teraz mam 3 karty i wszystkie są zablokowane w systemie :D Z jednej strony zabawne, z drugiej pewny mandat, chyba że stracę 2 godziny i pojadę poprosić, żeby odblokowali mi karty. 

Odnośnik do komentarza

Studiowałem urbanistykę w Opolu, pamiętam jak wszyscy wykładowcy chwalili Wrocław za świetny ład przestrzenny i bardzo dobre kontynuowanie tradycyjnej architektury. Mieszkałem potem 2 lata we Wrocku i powiem szczerze w tym mieście panuje architektoniczny rozpierdol i nieład, stara kamienica, a zaraz obok biurowiec z szyby o innej liczbie kondygnacji, samo Sky Tower jest też takie mocno z dupy biorąc pod uwagę okoliczną zabudowę, ale nie powiem, jest kilka fajnych akcentów. Byłem na kilku konsultacjach społecznych różnych projektów i stwierdzam, że obecnie w zdecydowanej większości planowaniem przestrzennym rządzi pieniądz. Jeśli ktoś chce mocno doinwestować dany teren, to miastu się po prostu nie opłaca trzymać ustaleń studium uwarunkowań, robi się miejscowy plan z dupy i buduje. W Warszawie pewnie jest tak samo. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mauro napisał:

Nie widziałem żadnego z nich, imho bez szału. W sumie to nie wiem, ale odpowiadam bo mam pytanie do ciebie w tematyce filmowej :keke: Zastanawiam się, czy jest gdzieś w necie spis filmów, które były pokazywane przez lata w TVP2 z cyklu "Kocham kino" Torbickiej. Najlepiej, gdyby obok filmu było info, kiedy był wyświetlany. Po wpisaniu w google mi nic nie wyskakuje, ale może jest gdzieś jakaś tajna lista ;) Kto tam się jeszcze tu kinem interesuje. @ajerkoniak, to chyba nie Twoje czasy, ale może coś wiesz. @Kaczy?

@schizzm Kurier imo chujowy, kamerdyner co najwyżej średni, Fugę bym obejrzał, bo ponoć zajebisty film, Wieża też ponoć dobra ;)
@Mauro a do czego to, i czy konkretnie te dane są potrzebne??

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Feanor napisał:

 

W dodatku mam wrażenie, że tak jakoś chaotycznie.

 

Ototototo właśnie.

 

39 minut temu, Counter napisał:

Studiowałem urbanistykę w Opolu, pamiętam jak wszyscy wykładowcy chwalili Wrocław za świetny ład przestrzenny i bardzo dobre kontynuowanie tradycyjnej architektury. Mieszkałem potem 2 lata we Wrocku i powiem szczerze w tym mieście panuje architektoniczny rozpierdol i nieład, stara kamienica, a zaraz obok biurowiec z szyby o innej liczbie kondygnacji, samo Sky Tower jest też takie mocno z dupy biorąc pod uwagę okoliczną zabudowę, ale nie powiem, jest kilka fajnych akcentów. Byłem na kilku konsultacjach społecznych różnych projektów i stwierdzam, że obecnie w zdecydowanej większości planowaniem przestrzennym rządzi pieniądz. Jeśli ktoś chce mocno doinwestować dany teren, to miastu się po prostu nie opłaca trzymać ustaleń studium uwarunkowań, robi się miejscowy plan z dupy i buduje. W Warszawie pewnie jest tak samo. 

 

Niestety, Wrocław w ostatnich ~10 latach to się zrobił totalny rozpierdol i smutek :( 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, schizzm napisał:

Mam duże braki w polskim kinie. Coś z poniższej listy szczególnie warto obejrzeć? 

 

https://www.filmoteca.cat/web/ca/cicle/polska-2020?fbclid=IwAR2O5abdyRrZcb7J4qA0fJgqiPUkdKOq1ir-ROrrfvvtIu183Q_5dqA2GUo

Kamerdyner na pewno, bardzo ladny film i swietna (jak zwykle) rola Gajosa

 

z tej listy widzialem tez Kuriera, ale na mnie jakiegos szalu nie zrobil

 

reszty nie ogladalem

 

czolem!

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...