Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale taka publiczna chłosta, serio? Jeszcze znając Gacka, to chyba liczą na ostrą ripostę, żeby mogli wyciągnąć ciężkie działa, tylko co to da? Już naprawdę zrobi się tutaj forum do smyrania po siurkach, a kto nie smyra, ten z Wodzisławia :roll: Nawet za czasów ikonowskich, takie ostrzeżenia się na PW wysyłało...

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Ale taka publiczna chłosta, serio? Jeszcze znając Gacka, to chyba liczą na ostrą ripostę, żeby mogli wyciągnąć ciężkie działa, tylko co to da? Już naprawdę zrobi się tutaj forum do smyrania po siurkach, a kto nie smyra, ten z Wodzisławia :roll: Nawet za czasów ikonowskich, takie ostrzeżenia się na PW wysyłało...

Kto chłoszcze, niech spodziewa się odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Ale taka publiczna chłosta, serio? Jeszcze znając Gacka, to chyba liczą na ostrą ripostę, żeby mogli wyciągnąć ciężkie działa, tylko co to da? Już naprawdę zrobi się tutaj forum do smyrania po siurkach, a kto nie smyra, ten z Wodzisławia :roll: Nawet za czasów ikonowskich, takie ostrzeżenia się na PW wysyłało...

Za czasów ikonowskich to myślę, że już dawno by miał przerwę od forum...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, krzysfiol napisał:

Zawsze byłem niesamowicie słaby w SWOS'a, nie potrafiłem strzelać bramek, większość spotkań kończyła się remisem 0:0 :/ 

 

SWOS miał jeden podstawowy problem....był niesamowicie schematyczny. Ale bronił się ilością zawodników itp. itd. To tak jak teraz FIFA. A pamiętam jak na atari ładowałem w to cudo, 25 sezonów Lechem. Żaden Joystick nie wytrzymywał sezonu, na ogół grałem na stykach czyli z zerwaną górą i raził mnie prądem jak się ręce pociły. Sporo prądu przyjąłem. W sumie to by kurwa wiele wyjaśniało :-k 

  • Lubię! 3
  • Haha 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Na Amidze! 

Atari w piłce było absolutna posuchą, nawet Microprose Soccer nie mieliśmy :(

 

A no tak! Pamiętam, że zawsze szukało się zawodników a atrybutach S - schooting i C- control bo piłka im nie odskakiwała i można było kiwać i zawsze pierwsze momenty gry to było ciułanie kasy na Nordina Wootera bo kosztował bodajże 900k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

No moja gra piłkarska to Microprose Soccer, bo tylko do niej miałem dostęp na C64 

 

I błagałeś żeby wylosowało Ci w grupie Oman? :keke: To była jedna z trudniejszych gier z tego co pamiętam :D 

1 minutę temu, schizzm napisał:

S to speed, najważniejszy atrybut. Strzaly to był F - Finishing ;)

 

Ah no jo :P Dziękuję Pan Schizzm ;)

 

 

Oh a na C64 to w to się zagrywałem jak debil

 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...