Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Podobno jeden z 10 najlepszych filmów tego roku :) Kevin Garnett gra :D

No właśnie widzę, że same ochy i achy :-k

Choć i tak Parasite zaorał, 96. Ale zasłużone, doskonały film. Oscar w kieszeni, chyba, że nie lubio chińczyków w Hollywood.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Patrzę co tam panie na metacritic, a tutaj film z Adamem Sandlerem ocena 90 (od krytyków!) i to na podstawie 50 recenzji. Powtarzam. Film z Adamem Sandlerem ocena 90 :-k Uncut Gems.

Może być nawet 10/10, jak w obsadzie jest Ben Stiller, Adam Sandler albo któryś z jego przydupasów (David Spade, Rob Schneider) to u mnie odpada na starcie.

Odnośnik do komentarza
Just now, verlee said:

 

O ja pierdolę, przegapiłem ten tekst… 

Co za buractwo

 

W sensie, że to niby coś nowego? On coś podobnego o połowie maryniarzy napisał w historii jego działań na CMF. Ze dwa posty niżej spytałem czy jest ktoś na tym forum z kim jego zdaniem można normalnie rozmawiać. Moje pytanie też pozostawił bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Aż tak? :D Ale taki Happy Gilmore to było śmieszkowe 100 lat temu ;)

Oczywiście nie widziałem wszystkich filmów z ich udziałem, ale wszyscy kojarzą mi się z na maksa nieudolnymi satyrami albo komediami w stylu "nie zadzieraj z fryzjerem", które może by mnie śmieszyły, jakbym oglądał je ujarany w wieku 13 lat.

16 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

z innej beczki, gacek wytlumaczyl sie z wpisu do shizzma?

Oczywiście, jest przecież znany ze swojego honorowego podejścia i nie rzucania słów na wiatr

:iksde:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

Aż tak? :D Ale taki Happy Gilmore to było śmieszkowe 100 lat temu ;)

 

Ja jeszcze pamiętam Big Daddy i The Longest Yard. :D 

 

Poza tym ja Sandlera i jego komedie nawet lubię, ale Ben Stiller to u mnie na wstępie jest meh. Chyba jego najlepsza rola, to ta we Friends.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Hajd napisał:

Oczywiście nie widziałem wszystkich filmów z ich udziałem, ale wszyscy kojarzą mi się z na maksa nieudolnymi satyrami albo komediami w stylu "nie zadzieraj z fryzjerem", które może by mnie śmieszyły, jakbym oglądał je ujarany w wieku 13 lat.

Oczywiście, jest przecież znany ze swojego honorowego podejścia i nie rzucania słów na wiatr

:iksde:


Nie robi sobie z gęby szmaty, wystarczy.

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

tymczasem z historii zabawnie absurdalnych - nie moge skorzystac z bonifikaty z tytulu przeksztalcenia uzytkowania wieczystego w prawo wlasnosci poniewaz na moim indywidualnym koncie w urzedzie miejskim widnieje niedoplata 2 gr, wynikajca z niezaplaconych odsetek od niedoplaty 26gr, ktora zaplacilem jakis czas temu... podejrzewam, ze koszt rozmowy telefonicznej, z ktorej dzis sie o tym dowiedzialem plus koszt energii elektrycznej jaka zuzyje na zrobienie elektronicznego przelewu znaczaco przekroczy te 2gr :roll:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, adamus napisał:

Dzisiaj niezły maraton badań: badanie krwi, ekg, neurolog, okulista. Jutro psycholog. Jak jutro psycholog nie powie, że jestem szurnięty to wszystko ze mną w normie to w poniedzialek mogę iść do nowej pracy :)

To gdzie Ty Panie idziesz, że psycholog potrzebny? :)

Odnośnik do komentarza

Sandler ma dosyć duży talent dramatyczny, udowodnił to w Reign over Me, Meyerowitz stories czy Punch drunk love. Zagrał w wielu gównach, ale niektóre jego komedie były niezłe i mało głupie. Polecam powyższe filmy + np Dwóch gniewnych ludzi by przekonać się do jego talentu.

 

Stiller podobnie był dobry w Meyerowitz, moim zdaniem niezły w Sekretnym życiu Waltera Mitty czy dawno temu w Orbitowaniu bez cukru. No obaj zagrali w wielu słabych filmach, ale potencjał dramatyczny mają IMO bardzo duży

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Sandler ma dosyć duży talent dramatyczny, udowodnił to w Reign over Me, Meyerowitz stories czy Punch drunk love. Zagrał w wielu gównach, ale niektóre jego komedie były niezłe i mało głupie. Polecam powyższe filmy + np Dwóch gniewnych ludzi by przekonać się do jego talentu.

 

Stiller podobnie był dobry w Meyerowitz, moim zdaniem niezły w Sekretnym życiu Waltera Mitty czy dawno temu w Orbitowaniu bez cukru. No obaj zagrali w wielu słabych filmach, ale potencjał dramatyczny mają IMO bardzo duży

Za to Schneider...No cóż :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Poza tym:

In 2013, Schneider switched political parties from the Democratic Party to the Republican Party



(...) Schneider has been an outspoken critic of childhood vaccinations, believing them to be dangerous and cause autism.

 

Niedługo pojawi się pewnie teoria o płaskiej Ziemi 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...