Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu się ?

 

Do półfinału mieliśmy dosyć prosty zestaw rywali. Wolves, Brighton i Swansea, więc unikaliśmy ciężkich losowań. Skoro dostaliśmy City (3 miejsce w lidze, 1/4 LM na lajcie) to myślałem, że oczywiste papa, a tutaj szok i niedowierzanie. Już fakt, że walczymy o LE jako beniaminek z komicznym bilansem (16W 3D 13L) i że do lutego nie odnieśliśmy żadnego remisu w lidze był absurdalny, ale teraz to już w ogóle jestem w szoku. Finał z Evertonem, który w lidze ograliśmy dwa razy więc może uda się wygrać Puchar Anglii ?

 

 

Zrzut ekranu 2020-01-8 o 13.52.05.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tio napisał:

Spodziewając się takiej odpowiedzi wrzucam link pokazujący, że onet jest bardziej wiarygodnym medium (bo częściej cytowanym) niż np. Gazeta Wyborcza: https://www.imm.com.pl/imm-najbardziej-opiniotworcze-media-2018-roku/

Nie chodzi mi tutaj o wiarygodność, czy opiniotwórczość (bo i tak i na onecie i na interii i wp zwykle są te same artykuły), tylko bardziej o kwestie warsztatowe. W wielu artykułach jest dosłownie błąd na błędzie pod kątem ortografii, interpunkcji, faktu, że zdanie zaczyna się na jeden temat, a kończy na inny. Tych artykułów po prostu nie czyta się przez to dobrze (chociaż akurat temu linkowanemu nie można wiele zarzucić). 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Kuuurcze, mam klientkę, która nazywa się Korta i momentalnie przypomniał mi się Graham Norton Show, jak Danny Dyer uczył cockneya Jamie Foxxa i Cameron Diaz i jednym ze stwierdzeń było CORTA PANDA.

I teraz cały czas w głowie słyszę KORTA PANDA, KORTA PANDA

 

Corta Panda było moim ukochanym <3 ale Janarta meen mi zgwałciła mózg.

Odnośnik do komentarza

Puściłem sobie symulację i przez 12 sezonów Queen of the South nawet nie awansowało do pierwszej ligi, raz nawet spadli do trzeciej (od razu wrócili). Nikt też poza Celtic i Rangersami nie zdobył mistrza od sezonu Aberdeen w 84 czy 85.

 

Odnośnik do komentarza

dziwnie tak bez forumka ponad 24h :-k 

 

wczoraj mieliśmy spotkanie w firmie, na sali szkoleniowej pewnie ze 40 osób, a ja sobie straciłem przytomność :roll: karetka po mnie przyjechała, no i tak właśnie spędziłem wtorkowe popołudnie/wieczór w szpitalu. ostatecznie mnie przebadali, wszystko wyszło cool w zasadzie, więc o 23 byłem w domu. no i tak sobie teraz leżę i mówię wam koledzy, żebyście dużo jedli, dużo i dobrze spali, i żebyście nie stresowali się za bardzo.

  • Lubię! 1
  • Smutny 12
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jest dziwny dzień w metrze. Rano byłem świadkiem super obrazka na zdjęcie, ale moim telefonem nie bardzo jak zrobić. Starszy pan, siwa dłuższą broda, czarnoskóry, ubrany w dość starszy znoszony garnitur, zmęczony, sprawiał wrażenie osoby, która wiele w życiu przeszła, siedział samotnie na rzędzie krzeselek w metrze, głowa przechylona w bok, na niej kaszkiet, przysypial, a w rękach czasopismo Mundo Negro, magazyn dotyczący Afryki. Bardzo malowniczy obrazek :)

 

Z kolei teraz mam typa, który wsiadł z takim ręcznym dzwonem, i co stacje dzwoni nim w pociagu :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...