Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lad napisał:

Gotuję se zupę warzywną (wrzuciłem w sumie wszystko co miałem) i pierwszy raz w życiu wlałem do niej białego wina. Myślicie, że to dobre posunięcie? :D

 

 

Doskonaly pomysl, choc u mnie zazwyczaj gotowanie z winem konczy sie wypiciem butelki zanim skoncze :kekeke: Dlatego do sosow/zup daje jakies pootwierane niedokonczone wina, czyli tak naprawde ocet

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, lad napisał:

wlałem do niej białego wina. Myślicie, że to dobre posunięcie?

 

Niezbyt, chyba że smażyłeś coś (np cebule i czosnek), podlałeś winem i zredukowałeś :P no i zależy od wina itp itd.

 

Polecam ogólnie pierwsze cztery podstawowe składniki kuchni francuskiej: masło, masło, masło, masło.

Odnośnik do komentarza

W sensie ile tego masła do gara? jutro wypróbuję :P 

6 godzin temu, wojt3k napisał:


Ile orientacyjnie kosztują te bilety? To chyba nie najlepszy pomysł zostawać samemu w takim okresie.

to co mnie interesuje to mniej więcej między 150 a 200 euro, na chwilę obecną to trochę dla mnie dużo.

 

Może wynajdę jakiś lot i strzelę małą wycieczkę, albo po prostu skorzystam teraz ze zdrowej nogi i pojeżdżę po okolicznych miastach :) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...