Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle - Warszawo - dziś jest akcja charytatywna z naszym udziałem. W bemowskim BeerHubie cały dochód ze sprzedaży naszego kwasa z czarną porzeczką - Fetyszysty Black Currant - przeznaczony jest na fundację Matuzalki, która opiekuje się psami-seniorami :) Zapraszam :)

 

A we środę druga - koncert charytatywny SGH - którego jesteśmy głównym sponsorem piwnym. Do wypicia Mazal Adar Dagim.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Koleszcy, mam prośbę. Naczelny mi się piekli, że jest mało zgłoszeń do konkursu, a można wygrać dwie golarki Brauna (jedna kosztuje ponad tysiaka). Nie obiecuję, że któryś z was ją wygra, ale szanse są spore, a zadanie banalnie proste. Pomożecie?

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Eh zrobiłem z Hassleholm czwartoligową potęgę, rezerwy i juniorzy wygrywają wszystko jak leci, jestem liderem i zmierzam pewnie po awans i nagle bach - oferta pracy dwie ligi wyżej. No jak journeyman to journeyman, ale szkoda zostawiać mój Hassleholm :(

Odnośnik do komentarza

Ale mi się kurier-kutas na amazonie trafił :). Wczoraj niby dwie próby doręczenia przesyłki (pierwsza to kłamstwo, bo byłem w domu i nawet się nie kontaktował, druga ok, nie było mnie wieczorem). Wczoraj przez amazona zapytałem o dostawę na dzisiaj, ok nie ma problemu. Właśnie dostałem informację, że dwadzieścia minut temu dostarczono paczkę pod mój adres. Nie było nikogo, w skrzynce nic, zero kontaktu od kuriera, chuj gdzieś zostawił i wyjebał :roll: 

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, schizzm said:

Ale mi się kurier-kutas na amazonie trafił :). Wczoraj niby dwie próby doręczenia przesyłki (pierwsza to kłamstwo, bo byłem w domu i nawet się nie kontaktował, druga ok, nie było mnie wieczorem). Wczoraj przez amazona zapytałem o dostawę na dzisiaj, ok nie ma problemu. Właśnie dostałem informację, że dwadzieścia minut temu dostarczono paczkę pod mój adres. Nie było nikogo, w skrzynce nic, zero kontaktu od kuriera, chuj gdzieś zostawił i wyjebał :roll: 

 

Pacz-ko-ma-ty :P

 

oglądałem wczoraj ofensywne męczarnie Żalgirisu, a dziś włączyłem LAL - Miami.. eh, zdobywanie punktów w koszykówce jest takie proste..

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...