Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Hajd napisał:

Trafiłem przez przypadek na nienajnowszą już, ale nadal straszną piosenkę Muńka Staszczyka i tak się zastanawiam, która z tych dwóch wygrałaby w konkursie „Najchujowsza piosenka na ważny temat”?

 

CZY

 

 

Propozycja numer 1. to typowe I'm 14 and this is deep.

 

Propozycja numer 2. to typowy BC pod wąsa

 

Zwycięzcy nie odważę się wskazać :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

 

 

O kim mowa? 

O Zbigniewie "gdyby nie piractwo bylbym polskim Claptonem" Holdysie

 

A Janerke prosze szanowac, akurat on w kwestii antysystemowych piosenek zrobil duzo wiecej niz niejeden polski artysta, bardzo niedoceniana postac w mainstreamie, a "Klaus Mitfoch" to jedna z, jesli nie najlepsza, polska plyta rockowa w historii

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Debiutancki sezon w Championship na 3. miejscu. Teraz play-offy. Z jednej strony mega emocje, ale z drugiej straszne nerwy. Nie jestem optymistą bo ostatnie kolejki to straszne męczenie  buły w naszym wykonaniu. Dlatego na razie wyłączyłem laptopa żeby nie kontynuować kiepskiej serii :D  Poza tym muszę ochłonąć chwilę. A potem ruszamy, na początek Aston Villa, w sezonie ich pyknąłem więc może nie będzie tragedii.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...