Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I urząd oczywiście zupełnie nieprzystosowany do ilości petentów, bo miejsca na wąskim korytarzu było może dla dziesięciu osób, czekało 50, wszyscy w kurtkach, bo zima, gorąco w środku jak w piekle, ale kurtki zdjąć nie można bez wypchnięcia dwudziestu czekających za drzwi i przez okno. Oczywiście towarzysze niedoli dzielą się kombatanckimi historiami o tym, że czekają w tym miejscu od 1989 i w tym czasie ich rodzina, którą widują jedynie przez małe, zakratowane okienko, zdążyła kupić trzy nowe samochody, więc donosili ojcu w kolejce kolejne papiery. Inny czekał już tak długo, że zapomniał, po co właściwie przyszedł i teraz tylko tak siedzi, bo nie zna innego życia. Trzeci spotkał swoją miłość w tej kolejce, więc żeby nie tracić miejsca, to ściągnięto księdza i urzędnika stanu cywilnego, żeby sformalizować związek i od tamtej pory tak sobie żyją czekając na przyjęcie przez Boga Panie Urzędniczki.  

  • Lubię! 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

No i taki system rozładowałby problem. Ja mam też jednak inne pytanie, skoro o 7:50 babka mówi, że rejestracja na dziś zakończona. To co oni robią przez resztę 8h? Ja wiem, że dane trzeba wprowadzić itd, no ale nie można zrobić prostego podziału obowiązków? 

Odnośnik do komentarza

Reaper, uratuję Cię przed upierdoleniem Maryni znowu :) teraz może być na mnie.

 

Pogoda na przyszły tydzień w Alpach zapowiada się bomba. Piątek, sobota i niedziela do południa ma padać świeży śnieg, a od 12-13 w niedzielę słońce. I tak cały przyszły tydzień <3 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

Witam, polski urząd to absurdalne miejsce w swojej istocie. :D 

Miałem podobną historię. Z uwagi na napięty grafik chciałem skorzystać z opcji przerejestrowania auta załatwiając większość formalności przez internet, via SEKAP. Opłaciłem wszystko i po północy dostałem informację, że opłata została odrzucona jako niezwiązana z wnioskiem - zarówno ta robiona przez portal, jak i kolejna, robiona "ręcznie". Zwróciłem się do urzędu z prośbą o wyjaśnienia - dostałem info, że te wnioski poskładane elektronicznie to są zwrócone, więc mam wypełnić nowe, ale za jakość tych elektronicznych nie gwarantują. A jak chcę zwrot opłat (każda opłata to było afair ~20 zł, w sumie fajnie byłoby je dostać z powrotem) to muszę złożyć wnioski o ich zwrot. Wnioski muszę opłacić, tą samą opłatą. Czyli mam wrzucić 2x opłatę, by dostać zwrot 2x opłaty.

Załatwiłem całość formalności papierowo, jak lata temu się robiło. Piękny system.

Odnośnik do komentarza

No nie da się ukryć, że łatwo nie jest. Generalnie znowu przestałem się pilnować i zdecydowanie za często gonie piłki poza zone, co powoduje szybki strikeout. Inna sprawa, że na wyższych poziomach rzucają takie szczury, że ciężko się powstrzymać i ich nie gonić :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...