Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Hajd napisał:

Byłby nawet teraz, jakby go dostał np. Rymkiewicz

 

No tak, wiadomo :) 

 

W Polsce deprecjonowanie Nobla wśród prawicowców zaczęło się wtedy, kiedy dostała go Szymborska, bo wiele środowisk ubzdurało sobie, że stało się to kosztem Herberta, że Adam Michnik zmanipulował Akademię, aby "wróg salonu" nie otrzymał tego wyróżnienia. Oczywiście takie bajdurzenie nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości, zachowały się piękne listy samego Herberta do Szymborskiej, w których nie ma śladu zazdrości, a jest za to wzajemne uwielbienie dla twórczości. Oczywiście te fakty nikomu nie przeszkadzają ;) 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, krzysfiol napisał:

No i oczywiście niezawodny Jacek Piekara: 

 

 

 


Nie wiem czy dostrzegłeś tę subtelność... 

 

 

...ale jakieś studio robi chyba właśnie grę na podstawie cyklu inkwizytorskiego Piekary

 if you know what i mean eyebrow wiggle GIF

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:


Nie wiem czy dostrzegłeś tę subtelność... 

 

 

...ale jakieś studio robi chyba właśnie grę na podstawie cyklu inkwizytorskiego Piekary

 if you know what i mean eyebrow wiggle GIF

 

Początkowo nie, ale jak wszedłem na jego profil, żeby znaleźć tego tweeta, to zauważyłem, że przypiął innego z informacją o powstającej grze :D

 

Ciekawe, czy będzie lepsza niż "Książę i Tchórz"? :-k 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schizzm napisał:

W ogóle muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyłem się MLB The Show. Bardzo fajna odskocznia od innych, strasznie oklepanych "sportówek". I ma w sobie to "coś", chociażby ten tryb RTTS i gra pałkarzem, w zasadzie gra ogranicza się tylko do wciśnięcia wybranego przycisku w najbardziej odpowiednim momencie i to wszystko ;), a jednak nie nudzi i mam syndrom "dobra jeszcze jeden mecz, teraz wejdzie jak złoto" ;) 

W pełni potwierdzam. Nawet ostatnio pisałem Michowi, że to jest moje odkrycie growe tego roku. Gdyby EA robiło w podobny sposób NHL, to gralbym na każdą premierę.

 

 

Niestety, EA to gupie, leniwe chuje które mają w dupie wszystko oprócz pieniędzy, więc już się nawet nie oszukuje i nie kupuje ich gier. 

Odnośnik do komentarza

Witam, polski urząd to absurdalne miejsce w swojej istocie. :D Byłem parę dni temu przerejestrować auto, na drzwiach napisane, że zapisy odbywają się w pokoju 100. Grzecznie czekam na swoją kolej, wchodzę i mówię, że chciałbym się zapisać na rejestrację auta. Pani mówi mi z grymasem zdziwienia na twarzy, że przecież nie ma żadnych zapisów. Ja ucieszony mówię, że w takim razie załatwiamy na miejscu? Niestety, ale babka odpowiada, że trzeba przyjść o 7:30 w dniu roboczym by się zapisać. Pojechałem więc dzisiaj, godzina 7:10 i...jestem 50 w kolejce xD. Łącznie do 7:30 w kolejce stało koło 75 osób. 7:30 równo wpuszczają nas do środka, do trzech pokojów weszło może łącznie z 15 osób. Słyszę historie ludzi, którzy mówią, że już trzeci raz przyjeżdżają i łudzą się, że dzisiaj uda im się coś załatwić. Nagle z jednego wychodzi pani kierowniczka wydziału i mówi, że wnioski rejestracyjne na dziś zakończone i zaprasza na jutro na 7:30. Tłum zaczął kurwić, krzyczeć i pytać jak oni mają zarejestrować samochód skoro już wtóry raz przyjeżdżają i są odprawiani kwitkiem. Zapytano więc czy jest możliwość zapisu na rejestrację. Babka zdziwiona mówi, że przecież nie możemy robić żadnych zapisów, wykluczone! Facet stojący obok wskazał jej napis na drzwiach "Zapisy do rejestracji odbywają się w pokoju 100". Pani kierowniczka stwierdziła więc, że nie ma się co pierdolić i po prostu wróciła do siebie. Ja myślę sobie, zostanę, może się dowiem jak załatwić to w miarę sprawnie. Kilka osób stwierdziło, że w sumie wejdą do pokoju 100, może im się uda coś dowiedzieć, wyszli z...zapisanym terminem rejestracji. :kekeke:  Gdy ludzi stopniało do raptem 10 osób (7:55) nagle przychodzi do nas babka z biura obsługi klienta i mówi, że wnioski można też składać u niej. No to poszedłem więc, wypisałem wniosek, dołączyłem papiery i sprawa w toku, a jak papiery będą do odbioru to dostanę telefon. :D No absurdalna sytuacja, bo robiąc sztuczny przesiew tak naprawdę dezorganizują sobie pracę i podburzają ludzi.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...