Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Gabe napisał:

Poza tym to się chyba pogubiłem, bo ja mówię o zmianie prawa drogowego, a ty chyba o wysokich krawężnikach w Łodzi :-k

To był jeden z przykładów, ale klasycznie czepiamy się już tylko tej Łodzi i wysokich krawężników do końca dyskusji... EOT prawo jest super

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Misiek napisał:

To był jeden z przykładów, ale klasycznie czepiamy się już tylko tej Łodzi i wysokich krawężników do końca dyskusji... EOT prawo jest super

 

Wydaje mi się, że trochę różnie podeszliśmy do tego newsa ;) 

Ja w aspekcie globalnym - fajnie, że tworzenie korytarza życia jest jednoznacznie określone, jazdy na suwak również - ty potraktowałeś go jako pretekst do dyskusji na temat niedostosowanej infrastruktury w miastach. I zwróć uwagę, że ja ten problem zauważam, ba, nawet dałem przykłady z własnego podwórka, tylko że ja nie uważam, że nie należy ustanawiać nowych praw drogowych dopóki się kraj nie upora z utrudnieniami infrastruktury drogowej. Bo taka karetka musi (powinna!) przejechać tak czy inaczej, jeśli dzięki temu przepisowi w kilku przypadkach sprawniej - to ja jestem jak najbardziej na tak.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, schizzm said:

W przyszłym tygodniu czekają mnie dwa mecze koszykówki. Najpierw pierwszy raz odwiedzę Joventud Badalonę w meczu z Unicsem Kazań, a potem Barcelona - Panathinaikos :). @kolek23 co tam się dzieje z Żalgirisem w tym roku?

 

W sumie to nic nowego. Liderzy z poprzednich sezonów grają teraz w Barcelonie (Davis, Pangos), czy w Stambule (Micic, Westermann). Mamy masę nowych graczy pozyskanych ze słabszych ekip i ciężko im się przystosować do poziomu Euroligi i wymagań trenera. Brakuje też lidera z prawdziwego zdarzenia, bo nowi jeszcze nie dają rady, a starzy są albo za starzy (Jankunas), mają problemy z głową (Ulanovas), są chujowi (Lekavicius) czy kontuzjowani (Grigonis).

 

Ogólnie to co wychodziło we wcześniejszych latach teraz trochę nie wychodzi i widać rezultaty :) Ekipa ma drugi najniższy budżet, więc w sumie pierwszy raz od 4 lat nie gra ponad stan :P :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...