Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, me_who napisał:

Że przygarnia takiego ułomka pod dach? Te arystokratyczne mody, nie nadążysz :)

Ja bym się bał, że by kradł prąd bez sensu, nigdy nie wiesz z takim.


Broń się przed prawdą, broń się. Umysł lubi takie bezpieczeństwo :D

Ja zaś spojrzę na mojego iksowego arystokratę i pokiwam głową ze zrozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:


Broń się przed prawdą, broń się. Umysł lubi takie bezpieczeństwo :D

Ja zaś spojrzę na mojego iksowego arystokratę i pokiwam głową ze zrozumieniem ;)

Wyparcie zdrady, typowy mechanizm obronny osoby, która się zaprzedała wrogowi :)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Wyparcie zdrady, typowy mechanizm obronny osoby, która się zaprzedała wrogowi :)

 


jakiej zdrady, w domu mam w sumie... 3 różne konsole PS (plus dwa handheldy). 
 

co zresztą udowadnia tezę (kmieci zawsze było więcej, niż arystokratów :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

jakiej zdrady

Takiej, że wychwalasz zielonego gamonia, a oczerniasz Niebieskiego Króla Oby Żył Wiecznie a Jego Pad Był Wiecznie Naładowany.

Możesz sobie mieć wybrakowany podsprzęt w domu z iksem z przodu, ale spuść zasłonę milczenia na ten temat i nie chwal się tym, bo jeszcze ktoś gotów to kupić i żyć w sromocie, hańbie i zgryzocie :]

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał:

 

Dla Game Passa. Niemiecki Amazon miał promo za 460 zł na konsolę All Digital (bez napędu) jeszcze z jakimiś kodami na Minecrafta i Fortnite, które można za stówkę pogonić, więc sama konsola wychodzi grosze. Do tego dokupiłem 3-miesięczny abonament Ultimate za 4 zł. A Game Pass dla takiego janusza jak ja, co to gra od święta, to ekstra usługa. Trochę na PC próbowałem, ale raz - nie umiem już grać na PC, dwa - komp niedomaga lekko, a tak masz te wszystkie Gearsy, Forze, ale też np. zacząłem w The Outer Worlds pykać, seria Metro czy ogólnie masa mniejszych gier, na które pewnie byłoby szkoda tych 40-50 zł, a tak się luknie :). 

 

Ty nie pracujesz w branży gier przypadkiem? :D

 

41 minut temu, me_who napisał:

Że przygarnia takiego ułomka pod dach? Te arystokratyczne mody, nie nadążysz :)

Ja bym się bał, że by kradł prąd bez sensu, nigdy nie wiesz z takim.

 

Nawet jedząc codziennie boczek z kawiorem ;), czasem jak widzisz promocje na pasztet to Ci się  zachce go zjeść.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Takiej, że wychwalasz zielonego gamonia, a oczerniasz Niebieskiego Króla Oby Żył Wiecznie a Jego Pad Był Wiecznie Naładowany.

Możesz sobie mieć wybrakowany podsprzęt w domu z iksem z przodu, ale spuść zasłonę milczenia na ten temat i nie chwal się tym, bo jeszcze ktoś gotów to kupić i żyć w sromocie, hańbie i zgryzocie :]

Moją pierwszą konsolą w życiu była trzystasześćdziesiątka, więc od początku byłem wierny rodzinie szmaragdowych imperatorów. A co do zakupu, to polecam, zasiadanie na Majestatycznym Gejmpassowym Tronie Mocy zmienia perspektywę ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

Moją pierwszą konsolą w życiu była trzystasześćdziesiątka, więc od początku byłem wierny rodzinie szmaragdowych imperatorów. A co do zakupu, to polecam, zasiadanie na Majestatycznym Gejmpassowym Tronie Mocy zmienia perspektywę ;)

Powrót do grzechów przeszłości, gdy już byłeś na prostej do życiowej wygranej...Straszna tragedia :(

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

A @Fenomen pisał, że to syn Pochetino.

 

coraz bardziej podziwiam Żoze. Widać, że się nie opierdalał na bezrobociu, powyciągał wnioski i robi sporo rzeczy inaczej. Inteligentny gość, który nie spoczął na laurach i nie przestał się rozwijać, pracując w każdym klubie w ten sam sposób (jak np. Ancelotti).

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...