Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hajd napisał:

Dobrze, liga będzie ciekawsza.

No nie wiem, z atrakcyjnie grającego zespołu, który owszem miał potknięcia ale jego mecze były dla neutralnego widza przyjemnością, Totki pewnie zmienią się w autobus z kontratakami nastawiony na wygrywanie po 1-0 :(Chyba, że Mourinho zorientował się że piłka nożna mu odjechała jakiś czas temu i będąc na bezrobociu poduczył się najnowszych trendów. Szkoda tylko, że znowu będzie pyszczył i siał ferment, bo tego to się chyba nie da oduczyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że zespoły Żoze nie grają szczególnie atrakcyjnej piłki, ale cieszę się po prostu, że najbardziej uznany bezrobotny trener (może obok Allegriego) znalazł robotę akurat w Premier League, bo spodziewałem się raczej angażu w Valencii na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Hajd napisał:

Ja wiem, że zespoły Żoze nie grają szczególnie atrakcyjnej piłki, ale cieszę się po prostu, że najbardziej uznany bezrobotny trener (może obok Allegriego) znalazł robotę akurat w Premier League, bo spodziewałem się raczej angażu w Valencii na koniec sezonu.

Ja miałem nadzieję, ze trafi do Bayernu i wtedy miałbym nienawistny doppelpack :keke:

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Reaper napisał:

Oho, anti-madritistas united :kekeke: 

Ten pajac mnie wkurwiał duzo wczesniej. 

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25428223,lukas-podolski-moze-juz-zima-zagrac-w-gorniku-zabrze-do-polski.html#s=BoxOpImg3  ciekawe, choć rozbawiło mnie to "Podolski ma także plany biznesowe związane z naszym krajem. Chciałby otworzyć lodziarnie nad morzem oraz sprzedawać kebaby na Śląsku. Kilka podobnych lokali gastronomicznych ma już w Niemczech."  To pewnie jakieś sieci gastronomiczne, ale brzmi jakby miał sprzedawać kebsy u Abdula i kręcić świderki w Ustce :keke:

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...