Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Misiek napisał:

Robię sobie ankietę na PPE.pl i pytanie 26 na pewno @Perez wymyślał (pozdro rozmowy w pokoju w Berlinie ? )

 

Rozmawialiście? Mi tylko groził :( 

8 minut temu, Misiek napisał:

Robię sobie ankietę na PPE.pl i pytanie 26 na pewno @Perez wymyślał (pozdro rozmowy w pokoju w Berlinie ? )

 

Ja lubię wchodzić na ppe bo w tytułach zdradzają treść. Nie trzeba wchodzić i czytać każdego newsa osobno :keke: 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gabe napisał:

 

Ja lubię dyskutować, szczególnie kiedy nikt mnie nie obraża :P 

Lol, pojebany

10 minut temu, Brudinho napisał:

Ja lubię wchodzić na ppe bo w tytułach zdradzają treść. Nie trzeba wchodzić i czytać każdego newsa osobno :keke: 

@Perez pytałeś co zrobić, żeby mieć więcej odsłony, żeby jeszcze bardziej naciągać reklamodawców - zaproś redaktorów na halę, żeby im dobrze wytłumaczyć co robią nie tak :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Robię sobie ankietę na PPE.pl i pytanie 26 na pewno @Perez wymyślał (pozdro rozmowy w pokoju w Berlinie ? )

 

Hyhy no akurat nie ja, bodaj szef rzucił to pytanie o zarobki (nieobowiązkowe podkreślmy!), ale się podpisuję. Akurat z rozmowami o kasie nie mam problemu, czasami wręcz bywa inspirująco!

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gabe napisał:

Nie kłóćcie się, idą święta.

 

A jak święta, to i świąteczne piosenki:

 

Jak na porządny french house przystało - na dobre się zaczyna koło 2 minuty ;) :muza: 

 

Eee, tylko Wham - Last Christmas.

 

Głupku*.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Perez napisał:

 

Hyhy no akurat nie ja, bodaj szef rzucił to pytanie o zarobki (nieobowiązkowe podkreślmy!), ale się podpisuję. Akurat z rozmowami o kasie nie mam problemu, czasami wręcz bywa inspirująco!

No właśnie, czy ja się doczekałem jakieś flaszki w podzięce za tamtą podwyżkę? :-k 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SZk napisał:

To moze jako czytelnik powiedz mi, co ta ksiazka konkretnie wnosi do wielokrotnie przerobionego tematu o wykluczeniu komunikacyjnym?

To, że przeczytałeś kilkadziesiąt felietonów Filipa Springera na ten temat nie oznacza, że temat został wyczerpany xD

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

To, że przeczytałeś kilkadziesiąt felietonów Filipa Springera na ten temat nie oznacza, że temat został wyczerpany xD

Skoro on sam napisal to w kilkudziesieciu felietonach, to pomysl, jaki ten temat jest przeruchany...

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...