Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, tio napisał:

Ktoś włamał mi się na konto facebook, podpiął jakąś reklamę i nagle facebook zaczął mi ściągać z konta masakryczne kwoty (ponad 5 tys.). Zmieniłem hasło do fejsa, napisałem do centrum pomocy i czekam co zrobią.

Facebook odpowiedział:

Witaj Mariusz,

Dziękujemy za kontakt z serwisem Facebook. Dziękujemy za cierpliwość. Zabezpieczenie Twoich informacji osobistych i finansowych jest dla nas niezwykle ważne. Przyjrzeliśmy się problemowi i wydaje nam się, że zabezpieczenia Twojego konta zostały złamane. Dokonaliśmy zwrotu za wszystkie nieautoryzowane płatności. Zwroty powinny znaleźć się na koncie w ciągu kolejnych 3-5 dni roboczych. Ponadto usunęliśmy pozostałe zaległe obciążenia.

Zdążyli mi pobrać z konta 3 tysiące. Więcej nie pobrali bo się kasa na koncie skończyła :) Dobrze, że udało się szybko to wyjaśnić.

  • Lubię! 11
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Na 90% ta gra jest zoptymalizowana pod pada, więc nie ma sensu jej brać na PC imo. Jak zdecydowanej większości akcyjniaków.

Już widzę jak się musi wygodnie grać w tej sekwencji z mini bossem na klawiaturze i myszce...

Oczywiście można mieć pada podpiętego do PC, ale nawet wtedy i tak lepi na konsoli :]

 

Czyli chcesz powiedzieć, że możesz mieć w każdym momencie gry wybór klawiatura i mysz czy pad lub tylko zawsze pad i to drugie jest lepsze ?;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Dzień dobry. Zostałem skoro świt wyciągnięty z łóżka. Skandal. Dodatkowo w Granadzie padało więc 120 km autkiem i siedzę na jakiejś wsi pod Malaga w sloneczku i wpierdalam churrosy <3

 

Kogo obchodzi twoje szczęście kutasiarzu jeden :keke: :wub: 

 

21 minut temu, me_who napisał:

Oczywiście można mieć pada podpiętego do PC, ale nawet wtedy i tak lepi na konsoli :]

 

Zdania są podzielone :keke: 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

 

Czyli chcesz powiedzieć, że możesz mieć w każdym momencie gry wybór klawiatura i mysz czy pad lub tylko zawsze pad i to drugie jest lepsze ?;)

Tak :)  Przy takich grach wybór klawiatura/mysz to żaden wybór, bo się kończy zazwyczaj w chuj niewygodnymi męczarniami, więc nawet nie biorę na poważnie takiego grania. Ponadto od kiedy mam konsolę, to naprawdę nie umiem sobie wyobrazić grania na PC w inne rzeczy niż strategie czy to co na konsole nie wyjdzie (bo jak wyjdzie to czekam na wersję konsolową). Na konsolach - czy to PS czy Switchu gra mi się o wiele, wiele wygodniej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hajd napisał:

Moje dziecko zaczęło mówić "tata". Co prawda bez zrozumienia i całkowicie losowo na zmianę z "gigigi" i "wewewewe", ale i tak się wzruszyłem.


jeden z najlepszych momentów w życiu. Ale i tak jest jeszcze jeszcze „cześć tata” i bieg przez pół przedsszkola by się przytulić, więc masz jeszcze na co czekać :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...