Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, byznes jest - mam kod na FM-a, dorzucę symboliczne 5 dyszek na piwko, ale potrzebna mi recenzja na jakieś 8-9 tysięcy znaków na przyszłą środę do wieczora - ktoś chętny? Oczywko pytanie bardziej do tych, którzy ogarniają, co tam w tym FM-owym światku słychać, bo ja od 2 lat to odpalałem grę tyle co do recki. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Perez napisał:

Pany, byznes jest - mam kod na FM-a, dorzucę symboliczne 5 dyszek na piwko, ale potrzebna mi recenzja na jakieś 8-9 tysięcy znaków na przyszłą środę do wieczora - ktoś chętny? Oczywko pytanie bardziej do tych, którzy ogarniają, co tam w tym FM-owym światku słychać, bo ja od 2 lat to odpalałem grę tyle co do recki. 

:D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:
22 minuty temu, Perez napisał:

Pany, byznes jest - mam kod na FM-a, dorzucę symboliczne 5 dyszek na piwko, ale potrzebna mi recenzja na jakieś 8-9 tysięcy znaków na przyszłą środę do wieczora - ktoś chętny? Oczywko pytanie bardziej do tych, którzy ogarniają, co tam w tym FM-owym światku słychać, bo ja od 2 lat to odpalałem grę tyle co do recki. 

:D

 

To nie jest śmieszne :P. Wczoraj odpaliłem na godzinkę i już totalnie nie mogę się w tym ogarnąć. Nawet kolorki mnie irytują, jakieś takie to oczojebne. Pomijając już, że ta wersja to już totalnie takie odcinanie kuponów się wydaje z tymi planami 5-letnimi i przestawieniem okienek w sztabie szkoleniowym. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Perez napisał:

Pany, byznes jest - mam kod na FM-a, dorzucę symboliczne 5 dyszek na piwko, ale potrzebna mi recenzja na jakieś 8-9 tysięcy znaków na przyszłą środę do wieczora - ktoś chętny? Oczywko pytanie bardziej do tych, którzy ogarniają, co tam w tym FM-owym światku słychać, bo ja od 2 lat to odpalałem grę tyle co do recki. 

@vrc? Skoro nagrywa to może i ma wenę coś nabazgrać :D a na pewno ma sporą ilość godzin w ostatnich FMach ^^

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Oho, dzwonil do mnie numer z kierunkowym +223, czyli Mali. Chyba oddzwonie, to na pewno cos waznego :-k

Mógł zemrzeć na obczyźnie nigeryjski książę i zostawił po sobie pokaźny majątek, którego jesteś spadkobierco :-k

I to pewnie dzwonił jego prawnik.

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...