Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, me_who napisał:

Ale jakiś kraj masz na myśli?

 

Jak Anglia, to FM19 to ostatni moment na długo, żeby pograć Bury.

FM 20. 

 

Kraj w sumie dowolny. W Anglii grałem w 19 i trochę mnie demotywuje ilość hajcu. Z biegiem czasu za byle chujograjca trzeba wyłożyć 40 milionów.

Odnośnik do komentarza

Wymyśliłem prezent na święta dla rodziców i dziadków - skleję film ze wszystkich filmików jakie mamy na komórkach z z dzieciakami, bo kręci się te różne momenty, a one później leżą i nikt o nich nie pamięta. Fajna pamiątka dla calutkiej rodziny.

 

Od wczoraj udało mi się:

- na jakieś 8 podejść ściągnąć wszystkie 413 filmików jakie miałem na Dropboxie na dysk

- zaktualizować system

- zorientować się, że nie jest to najnowsza aktualizacja, więc ściągnąć nowszą

- której nie mogę zainstalować, bo mam za mało miejsca na dysku, więc teraz czyszczonko

- ściągnąć dwa programy do klejenia filmów, ale żadnego nie odpaliłem, bo Mac zbuntował się na moje hasło (albo ja go nie pamiętam, w co nie wierzę) i nie mogę ich zainstalować

- więc teraz będę ogarniać reset hasła, ale to po aktualizacji systemu

 

Dobrze, że zabrałem się za ten prezent na 2 miesiące przed świętami :kekeke: 

2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

po paru rundach negocjacji, udało się wywalczyć w pracy awans i podwyżkę 60% :D i jeszcze nawet 4 godziny tygodniowo na własne projekty wynegocjowałem

bill clinton applause GIF by Election 2016

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Hidalgoo napisał:

po paru rundach negocjacji, udało się wywalczyć w pracy awans i podwyżkę 60% :D i jeszcze nawet 4 godziny tygodniowo na własne projekty wynegocjowałem

 

Mnie to dopiero czeka :D. W 60% nie celuję, ale jakby tak z 10-15% + podnieść prowizję z reklam, to bym mógł wymieniać jeszcze więcej rzeczy, których wcale nie mam ochoty kupić ;). 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że chcę zobaczyć, jak będzie wyglądał świat po 18 sezonach na wszystkich włączonych ligach i kto z nie-regenów będzie jeszcze w grze i gdzie oraz porównać to z obecną rzeczywistością. Nie chcę w ogóle grać tego sejwa. To czysty eksperyment. Gram sobie normalnie w 19 (mam do rozegrania 1 sezon i 5 kolejek) i ruszam z journeymanem w 20.

Co ciekawe, Lucio póki co jest najwyższym transferem (60 mln). Tego samego Lucio ściągnąłem do... Jagiellonii w wieku 41 lat na becie FM 20 :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Perez napisał:

 

Mnie to dopiero czeka :D. W 60% nie celuję, ale jakby tak z 10-15% + podnieść prowizję z reklam, to bym mógł wymieniać jeszcze więcej rzeczy, których wcale nie mam ochoty kupić ;). 

czekaj, ale to z Rogerem będziesz negocjował? Zawsze możesz rzucić argument, że będziesz go częściej brał do drużyny na hali :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hidalgoo napisał:

czekaj, ale to z Rogerem będziesz negocjował? Zawsze możesz rzucić argument, że będziesz go częściej brał do drużyny na hali :keke:

 

O matko, panie strzeż, jak dojdzie do sytuacji, że to Roger zacznie mnie zatrudniać, to idę na dłuuuugie L4 :D. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...