Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gabe napisał:

komentarze randomów z mojej bańki

Dej jakiegoś linka.

 

Ja ostatnio w ramach pokuty za stracone lata, ostro "walczę" (na pokojowych układach z moderacją dyskusji, żeby nie doszło do mordobicia jbc) z odkorwinowym zapaleniem mózgu u szwagra mojej Marty. Na razie bez sukcesów, ale wiem że musi minąć trochę czasu zanim zmądrzeje.

  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Widzę CM i wczesny FM przepowiadały przyszłość.

Liverpool ma 17.12 mecz Carabao z AV, a 18.12 mecz KMS w Dubaju xD

Pewnie coś wymyślą, ale Klopp się odgrażał że jak nie zaproponują nic sensownego to się wycofają z rozgrywek (Pucharu Ligi) LOL.

 

Jakby nie mogli w takim razie trafić na Everton.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, lad napisał:

Dej jakiegoś linka.

 

Ja ostatnio w ramach pokuty za stracone lata, ostro "walczę" (na pokojowych układach z moderacją dyskusji, żeby nie doszło do mordobicia jbc) z odkorwinowym zapaleniem mózgu u szwagra mojej Marty. Na razie bez sukcesów, ale wiem że musi minąć trochę czasu zanim zmądrzeje.

 

FB socdemka.

 

Mam podobną sytuację że szwagrem mojej Doroty. Najgorsze jest to, że ma 35 lat i za sobą weryfikację przez wolny rynek (miał firmę w budowlance), a nadal korwinowiec. 

 

Ale ja go za bardzo nie lubię, więc mi na nawracaniu nie zależy za mocno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co wizytę na oddziale dziennym chemii doktor sprawdza mi nogi czy nie są spuchnięte przy kostkach, w sumie nigdy nie miałem, więc nawet nie pytałem po co to sprawdza ;) No i w tym tygodniu jak pisałem - walczę sam ze sobą, podwójne dawki leków, sterydy podwyższone (konsultowane studium przypadku z hematologiem, że tyle i tyle mogę w razie w), witaminy, owoce, warzywa, soki buraczane i inne chuje muje - jelita trochę się uspokoiły, ale dziś mam właśnie tak spuchniętą jedną nogę, że nie widziałem tej kostki nad stopą :-k Co dziwne, druga noga jest okej - podejrzana oczywiście lewa. No i nic nie boli.

 

 

Odnośnik do komentarza

Serwus! Mam pytanie, a zarazem prośbę do naszej maryniowej społeczności. Jesteście świadomymi ludźmi, obracacie się w internetach więc pytanie: Czy dotarła do Was ta informacja:

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/41558/lekcja-zabijania-w-przedszkolu-kilkulatkom-prezentowali-bron-i-granaty-foto

Nie chodzi mi o ocenę tego czy taka sytuacja jest ok, tylko czy gdzieś to do Was dotarło przez FB, wiadomości czy coś? To dla mnie ważne i byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wojt3k napisał:

Serwus! Mam pytanie, a zarazem prośbę do naszej maryniowej społeczności. Jesteście świadomymi ludźmi, obracacie się w internetach więc pytanie: Czy dotarła do Was ta informacja:

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/41558/lekcja-zabijania-w-przedszkolu-kilkulatkom-prezentowali-bron-i-granaty-foto

Nie chodzi mi o ocenę tego czy taka sytuacja jest ok, tylko czy gdzieś to do Was dotarło przez FB, wiadomości czy coś? To dla mnie ważne i byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

 

Nie, pierwsze słyszę. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...