Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Drodzy Maryniarze, pewna sprawa nie daje mi spokoju, a ufam, że Wy jako światowi ludzie wskażecie mi pełen ogląd sytuacji. Na sobotnim koncercie miała miejsce niemiła sytuacja - siedzieliśmy na trybunach stadionu na krzesełkach i jak to podczas koncertu i największych hitów część osób wstała z miejsc i zaczęła „się gibać”. Przy następnym utworze większość osób ponownie zasiadła na miejscach, ale niektórzy nadal bawili się na stojąco. No i panu siedzącemu przed nami bardzo się to nie spodobało. Zwrócił uwagę raz, drugi, za trzecim już zaczął szarpać osobę tańczącą przed nim. W tym momencie do akcji wkroczyła jego partnerka, która najpierw podeszła do stewarda, a następnie podeszła do tańczącego osobnika i zaczęła tańczyć tuż przed nim (a pani miała powyżej 1,80m). Żeby było zabawniej, ta sama pani tańczyła przy wcześniejszym utworze, a tylko jej towarzysz jaki jeden z niewielu nie poderwał się na nogi.
I po tym przydługim opisie pojawia się moje pytanie - czy to wychodzi moja mało asertywna natura, czy jednak idąc na koncert nawet pomimo wykupionego miejsca siedzącego trzeba się liczyć z tym, że nie przesiedzi się całego wydarzenia?

 

Tańczyć kurwa!!!

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Reaper napisał:

Dzieci nie głodują, emeryci szczęśliwi, może jednak dobrze się dzieje w tej Polsce? :-k 

 

Akurat to, że emeryci szczęśliwi, nie musi wynikać z dobrobytu - znam emeryta, który jest szczęśliwy z rządów PiS, że choć nadal bieduje jak biedował, to dzięki PiS niejeden służbista z czasów PRL też bieduje, a nie biedował. I to temu emerytowi do szczęścia wystarczy. :picard: 

Te "zniknięte" głodujące dzieci to zresztą świetny przykład kłamstwa PiS, bo wedle statystyk organizacji pozarządowych zajmujących się tym tematem ilość dzieci żywionych poniżej standardów WHO co najmniej nie zmalała, a wręcz wzrosła.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem piękny mindfuck jak chodziłem po kolędzie w okresie, w którym rząd obniżał emerytury mundurowym z czasów komunizmu. Chodziłem w dawnym wojskowym bloku i u każdej rodziny spotykałem się z inną oceną tego ruchu, w zależności od tego, czy akurat została dotknięta tą ustawą. A że mam taktykę, że w takich sprawach raczej przytakuję i nie wchodzę w dyskusje, to bałem się, że nabawię się schizofrenii :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

Hmm, pewnie tak, ale potrzeba do tego sporo śmiałości, że nie wspomnę o elokwencji ;)

To jest kwestia pocwiczenia i przelamania, a co do tej elokwencji to tez bym nie przesadzal - sa rozne typy graczy impro, niektorzy bazuja glownie na reagowaniu emocjonalnym, inni na fizycznosci, takich superwygadanych nie ma az tak wielu.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, jmk napisał:

W Szczecinie walka PO i PiS-u o służbę zdrowia, a mnie serce krwawi, bo wszyscy kłamią ;( Od 10 lat się regularnie leczę po chyba wszystkich lekarzach i placówkach i nic się nie zmieniło. W grudni mi stuknie właśnie dekada.

 

Ubezpieczyciel chce ode mnie dodatkowe pismo od lekarza, żeby ocenić mój stan i czy im się opłaca. To się zarejestrowałem.....pismo dostaną za 4 miesiące :keke: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ubezpieczyciel chce ode mnie dodatkowe pismo od lekarza, żeby ocenić mój stan i czy im się opłaca. To się zarejestrowałem.....pismo dostaną za 4 miesiące :keke: 

 

Mnie jak pytali "czy pan na coś choruje?", robię głęboki wdech, ale przy pierwszej chorobie mówią, że a to nie dziękujemy, nie mamy dla pana oferty.

 

Mam jakieś ubezpieczenie z kontem bankowym, założyłem idąc na studia, płacę 3 zł miesięcznie, ale to tylko na wypadek mojej śmierci żona dostanie 10k zł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...