Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, me_who napisał:

Nie wiem czy sprawdzałeś cenniki, ale ziomus był na Sardynii i o ile auto cena ok, to za foteliki miljony monet.

To niestety standard. Hertz w Edynburgu pobiera 20 funtów za dzień wypożyczenia fotelika :roll: Dlatego ja zawsze wypożyczam z Arnolda Clarka, gdzie koszt to 1 funt za dzień.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Oh hai @timon :kekeke:

 

Ja nie jestem fanatykiem grzybobrania, ale jako rozrywka w weekend to lubię :) Ja też zostałem tak wychowany, od najmłodszych lat razem chodziliśmy do lasu i wiadomo, że dla dzieciaka znaleźć grzyba to była ogromna satysfakcja i do tej pory została ;) No i w ogóle las jest dobry - ostatnio czytałem takie badanie, że jeśli w weekend spędzisz godzinkę w lesie, to przez cały tydzień w mózgu zostają Ci jakieś pozytywne enzymy, coś w stylu endorfin, które wpływają na lepsze samopoczucie, mniejszy stres itd. Więc wycieczki do lasu na propsie :) 

Po tym co spotkało mojego syna autentycznie boję się leśnych spacerów. Kiedyś moich ulubionych.

3 godziny temu, Gabe napisał:

Raz w życiu złapałem kleszcza, z 15 lat temu.

Mój brat znajduje średnio cztery miesięcznie. Jest leśnikiem, trochę to tłumaczy statystykę :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gabe napisał:

Właśnie ja nie rozumiem tego - przez tyle lat, praktycznie 2-3 razy w tygodniu spacerując po lesie, i gdyby nie ten jeden przypadek, to byłbym całkowicie czysty. A mój syn złapał pierwszego kleszcza jeszcze jeżdżąc w spacerówce.

Lewaków nie gryzą ?

 

Ja też jednego znalazłem w życiu, dzień później po spacerze po lesie, w połowie drogi między pępkiem a... kroczem, więc przestraszony nie ruszalem, tylko w panice do dochtora, a lekarka rodzinna mi go igłą wygrzebała z kawałkiem ciała. Tak to sam bym se zrobił, mniej by bolało na pewno ?

 

Apropo imigracji zarobkowej 

 

 

FB_IMG_1569822833388.jpg

  • Lubię! 5
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza

A ja mam cholerną chrypę, próbowałem w weekend wyleczyć ale się nie udało. A dziś prowadziłem szkolenie i niemal 6 godzin gadania, chociaż bardziej charczałem niż gadałem. Gardło mnie pali. Co gorsza, jutro też prowadzę szkoleni.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że głupotą, jakżeby inaczej. Jadłem zupę w knajpie. Talerz miał krokieta warzywnego na dnie i był zalewana gorącym kremem. Nie spodziewałem się, debil, że krokiet też jest gorący, więc wziąłem duży kawałek i zanim go wyplułem w szoku to mnie dosyć mocno poparzyło. Jaki z tego morał?

 

Krokiety jedzcie tylko mięsne, kurwa :v

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie kumalem fenomenu Wloch, dla mnie to trzeci swiat - brudno, syf, sterty smieci walajace sie po ulicach, mnostwo bezdomnych, zero zorganizowania w kwestii transportu publicznego, po angielsku ledwo kto mowi, a tlok od turystow nie do wytrzymania. A bylem tylko na polnocy (Bergamo, Mediolan i Wenecja). Mediolan to chyba jedno z najnudniejszych miast w jakich bylem, literalnie nic tam nie ma oprocz sklepow z ciuszkami i kosciolkow, a cale miasto jest ponure i szare.

 

ALE jedzenie maja wspaniale i roznorodne, to trzeba im przyznac.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam takie dni, szczególnie poniedziałki. Jaśnie pani kierownik zaliczyła czwartą stłuczkę ze swojej winy odkąd pracuje w firmie.

Tym razem wjechała komuś w tył auta. Trzy godziny spędziłem na infoliniach leasingu i towarzystwa ubezpieczeniowego żeby zgłosić 

szkodę i pilnie załatwić samochód zastępczy, no bo przecież ona ma zaplanowane wyjazdy i musi mieć samochód.

 

Najlepszy szef jak się dowiedział:

"Nie, no ja jej kurwa rower kupię" :D

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...