Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jmk napisał:

No dziwi mnie to korzystanie z torrentów z rzeczy raczej dostępnych typu filmy, seriale, bo większość tutaj to raczej  wygrywy, dla których te 13-30 zł co miesiąc to raczej nie majątek, a mimo to korzysta z torrentów?

 

Jak mi powiesz, gdzie znajdę Criteriona (ok, mają swoją usługę ale tylko w Ameryce północnej, nie chce mi się bawić w VPNy) czy większość bazy cinemageddona lub Karagargi to z chęcią zrezygnuję z torrentów ;). Naprawdę wbrew pozorom jeszcze jest dużo rzeczy poza platformami streamingowymi :). No ale to już zależy co kto ogląda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Jak mi powiesz, gdzie znajdę Criteriona (ok, mają swoją usługę ale tylko w Ameryce północnej, nie chce mi się bawić w VPNy) czy większość bazy cinemageddona lub Karagargi to z chęcią zrezygnuję z torrentów ;). Naprawdę wbrew pozorom jeszcze jest dużo rzeczy poza platformami streamingowymi :). No ale to już zależy co kto ogląda.

 

Nie o Tobie mówię ;) takie coś plus te mecze NFL czy co tam ściągacie to rozumiem

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, jmk napisał:

No dziwi mnie to korzystanie z torrentów z rzeczy raczej dostępnych typu filmy, seriale, bo większość tutaj to raczej  wygrywy, dla których te 13-30 zł co miesiąc to raczej nie majątek, a mimo to korzysta z torrentów?

 

 

Taa, tylko nie wszystko jest od razu u nas dostępne, a nie chce mi się czekać. Jakbym mógł zapłacić i mieć już to spoko, a tak to niech się pierdolo...

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj kupiłem bilety do Singapuru na styczeń <3 5 tygodni w Azji! 

 

@kuab jaki kierunek obrać, mając na względzie, że musi być cywilizacja (porządne szpitale), dobre żarcie, a atrakcje nie wymagały łażenia po górach/dżungli?

 

Na ten moment jest plan śmignąć na Bali i Borneo. Ten Penang to mus do zaliczenia? Koleżanka poleca Lombok, mówi że dużo ładniejszy i mniej turystyczne niż Bali.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

@Brudinho Tobie też ten Horizon od jakiegoś czasu non stop się wywala i trzeba klikać guzik, żeby odpalił się stream na nowo? :/ Ostatnio to tak średnio co 5-10 min się dzieje, a czasami z 5 razy w ciągu minuty :roll: 

 

Ta. Aplikacje trzeba ściągnąć i jest zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

A ja dzisiaj kupiłem bilety do Singapuru na styczeń <3 5 tygodni w Azji! 

 

@kuab jaki kierunek obrać, mając na względzie, że musi być cywilizacja (porządne szpitale), dobre żarcie, a atrakcje nie wymagały łażenia po górach/dżungli?

 

Na ten moment jest plan śmignąć na Bali i Borneo. Ten Penang to mus do zaliczenia? Koleżanka poleca Lombok, mówi że dużo ładniejszy i mniej turystyczne niż Bali.

Bali bym probowal uniknac za wszelka cene, jedyne co tam znajdziecie to pijanych bialych turystow/zebrzacych bialych turystow. Ale z tego powodu szpitale itd. moze i sa na wyzszym poziomie, ale bym to sprawdzil.

 

Jesli chodzi o zarcie to Penang to IMO nr jeden w Malezji, jest tez duzo bardziej zielone i ladniej polozone (nad oceanem) w porownaniu do Kuala Lumpur czy Singapuru. W najwiekszych miastach w Malezji tez nie ma dzungli. Generalnie o zarcie w duzych miastach naprawde bym sie nie martwil, wszedzie sa targi, centra handlowe ze swietnym jedzeniem i od cholery street foodu, wiec nawet nie ma sensu robic jakichkolwiek list czy punktow koniecznie do zwiedzenia, chyba ze celujecie w miejsca z gwiazdkami Michelin np.


Ze szpitalami to nie wiem jak jest, ale po prostu kierowalbym sie do duzych miast.


Protip jest taki, ze loty po Azji Pld-Wsch. sa bardzo tanie, jesli dobrze pamietam to polecialem z Kuala Lumpur do Johor Bahru (miasto przy granicy z Singapurem) za 60 PLN w 2 strony, kupujac bilety jakos 3 tygodnie przed wylotem? :keke: 

 

Jak lecicie z dzieckiem no to bym sie trzymal tych bardziej cywilizowanych krajow oczywiscie typu Tajlandia czy Wietnam (?), a unikal Birmy, Kambodzy czy Laosu.

 

Bylem tylko w Malezji i Singapurze, wiec wiecej tu nie pomoge :/ Natomiast nie wiem czy byles w Singapurze, ale od tloku, gestosci zaludnienia i malej ilosci przestrzeni (bardzo waskie chodniki) i tego, ze pojecie przestrzeni osobistej interpretuje sie zupelnie inaczej (:keke:)  mozna jobla dostac, jest duzo gorzej niz w jakiejkolwiek innej metropolii, w ktorej bylem. Mysle ze Indonezja to tez dobry trop, tylko od cholery tam tych wysepek, ale wiadomo ze latwiej sie trzymac tych wiekszych/tych z duzymi miastami.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kuab napisał:

Jesli chodzi o zarcie to Penang to IMO nr jeden w Malezji, jest tez duzo bardziej zielone i ladniej polozone (nad oceanem) w porownaniu do Kuala Lumpur czy Singapuru.

Właśnie to zapamiętałem z Twoich relacji live, to spróbuję to wpleść do planu wycieczki, loty tam są jakoś mega tanie właśnie.

 

6 minut temu, kuab napisał:

Jak lecicie z dzieckiem no to bym sie trzymal tych bardziej cywilizowanych krajow oczywiscie typu Tajlandia czy Wietnam (?), a unikal Birmy, Kambodzy czy Laosu.

 

W Wietnamie już byliśmy, cały zjechany. W Tajlandii tylko Chiang Mai, ale jakoś Phuket czy Bangkok nie kuszą.

 

Dzięki za resztę, trzeba się będzie porządnie zastanowić, ale chociaż nie trzeba się z tymi biletami spieszyć :) 

2 minuty temu, tio napisał:

Sam zbudowałeś tę tablicę sensoryczną?

 

Robota mojego taty

13 minut temu, BartuS napisał:

tak, szybko spadlo :D 

Nie ma nigdzie tych zdjęć? :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...