Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Mauro napisał:

No to niezła chamówa. Napisz na fejsie Stowarzyszenia. To pewnie ktoś od nich, niech się tłumaczą. A warsztaty spoko były?

 

Odpisali mi, że byli wczoraj, ale w związki z małym zainteresowaniem zwinęli się o 17 :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, jmk napisał:

Mam wrażenie, że na to wpływ ma trochę inne pokolenie, które wkracza w dorosłe życie np. studenci. X lat temu wynajmowane było niemal wszystko, ja szukałem jeszcze stancji w gazecie (kontakt), ale jak dzwoniłem to było już często nieaktualne, a oferty niektóre dramat - stare, nieremontowane itp. Moja obecna stancja jest jednym z nich, ale wtedy nie było takiej mody na influenserów czy jak to się zwie, foteczek i tak dalej i byle znośne warunki i tanio, a z moich obserwacji wynika, że obecna młodzież ma wyższe wymagania, wyższe standardy i płaci więcej. Jest popyt na to to ludzie kupują nowe mieszkania na wynajem w kwocie miesięcznej raty kredytu (ale nie masz zdolności lub wkładu własnego), a skoro tak to jest popyt na budowę tych mieszkań - i widać to także na przykładzie Szczecina, że więcej osiedli i mieszkań jest teraz budowanych. 

 

6 godzin temu, Keith Flint napisał:

Dzisiejsza młodziez ma poprzewracane w dupie od dobrobytu, mam kontakt niestety dosc czesty. I cechy które za moich czasów można było jedynie przypisać bananowej młodzieży (próżność, brak skromności, pycha) stały się normą,

Ale z was mentalne stare dziady :picard:

  • Lubię! 5
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ja trafiałem wyłącznie na wychowanych ludzi na rozmowach rekrutacyjnych, ale nie wyobrażam sobie usłyszeć "z pana twarzą to ja tego nie widzę". Może obracam się w innych kręgach, ale sam wielokrotnie przeprowadzałem takie rozmowy i kilkakrotnie siedziałem też po drugiej stronie. Nie ma takich ludzi albo ja jestem bardzo naiwny. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kuchar napisał:

Nie wiem czy ja trafiałem wyłącznie na wychowanych ludzi na rozmowach rekrutacyjnych, ale nie wyobrażam sobie usłyszeć "z pana twarzą to ja tego nie widzę". Może obracam się w innych kręgach, ale sam wielokrotnie przeprowadzałem takie rozmowy i kilkakrotnie siedziałem też po drugiej stronie. Nie ma takich ludzi albo ja jestem bardzo naiwny. 

To zupelnie jak z incelami, tez mysla, ze sa "nice guys", ale nikt poza nimi samymi tak nie uwaza. Keith zdecydowanie przesadza i pewnie przesadzily jego kiepskie umiejetnosci interpersonalne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie na stanowiskach kierowniczych czy rekruterzy to nie idioci (choć oczywiście zdarzają się wyjątki). Nie chce mi się po prostu wierzyć, że osoba na takim stanowisku pozwoliłaby sobie na odzywkę tego typu w czasach kiedy opinie Google lub maile do firmy mają tak ogromne znaczenie. 

 

sexy the walking dead GIF

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gabe napisał:

Przypominam, że dziś o 12:45 szlagier Japonia - Rosja (np na Polsat Sport) :> ;) 

 

A jutro o 9.15 jednogłośnie ogłoszony (głosami moimi i @Mauro ;)) najważniejszym spotkaniem fazy grupowej, Francja-Argentyna  ?? :war: 

Tak się szczęśliwie złożyło, że jestem dziś w pracy sam w pokoju więc sobie obejrzę mecz. Jutro oczywiscie Vamos Argentina. Mam cichą nadzieję, że pojawi się Maradona na trybunach i odjebie jakiś show :D 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...