Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Brudinho napisał:
6 godzin temu, Dudek napisał:

Bry

No właśnie Brudi Ci pokazał jak powinno się to robić ;)

 

 

 

Raczej @verlee bo @Pulek poszedł z nim do toalety a jak wrócił to chłopak juz nie miał kontaktu z bazą.

coś mi zaszkodziło :roll: 

 

ale mam urwanie głowy w pracy, eh. i jeszcze więcej się roboty szykuje, bo ziomek z działu odchodzi :/ 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Reaper napisał:

Ja pierdolę co za prostak. Pewnie jeszcze głosuje na PiS.

Ja jebie... Stanąłeś na zakazie, płacisz mandat. Koniec, kropka. Chuj, że nikomu nie wadzisz, itd...

 

Ale... Z tą zniszczoną felgą mam trochę problem (przy założeniu, że oczywiście faktycznie rozwaliła mu ją firma holująca). Z jednej strony, źle stanąłeś, ponosisz tego wszelkie konsekwencje. Z drugiej strony mamy to co mnie zawsze wkurwia. Nie szanowanie cudzej własności. A nie była to sytuacja bezpośredniego zagrożenia życia, że po prostu szybko trzeba auto usunąć bez względu na wszystko. Blokada na koło i tyle chyba...

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Misiek said:

Ja jebie... Stanąłeś na zakazie, płacisz mandat. Koniec, kropka. Chuj, że nikomu nie wadzisz, itd...

 

Ale... Z tą zniszczoną felgą mam trochę problem (przy założeniu, że oczywiście faktycznie rozwaliła mu ją firma holująca). Z jednej strony, źle stanąłeś, ponosisz tego wszelkie konsekwencje. Z drugiej strony mamy to co mnie zawsze wkurwia. Nie szanowanie cudzej własności. A nie była to sytuacja bezpośredniego zagrożenia życia, że po prostu szybko trzeba auto usunąć bez względu na wszystko. Blokada na koło i tyle chyba...

 

Zgadzam się. Gość nawet na filmie milion razy podkreślił, że wiedział gdzie stawia i mandat/blokada mu nie przeszkadza, tylko "szybkie" i nieostrożne zawinięcie auta :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...