Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, demrenfaris napisał:

Wędzone tofu!

 

Sporadycznie wędzimy coś co się nazywa "serek typu włoskiego", i chyba jest ricottą (chyba niedługo trzeba będzie uwędzić znów), razem z twarogiem. Tofu wędzone w tej samej cenie co zwykłe nie opyla się wędzić ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Na fejsie mi wyskoczyło, że w okolicy otworzyła się nowa partia lewicowa. Ucieszyłem się, bo lewicę lubię, na wyborach to mogę oddać i trzy głosy na raz. Zacierając ręce odmówiłem sobie wstępu do partii Razem, bo skończę wcześniej, pójdę na wybory i nagłosuję sobie jak znalazł. Ucieszony dreptam na miejsce, w głowie przesuwając TOP 5 idei, które sobie dziś smacznie wybiorę. Jest pięknie - nad wejściem wielki neon z napisem KOMISJA WYBORCZA i wystającym z niego orzełkiem. Staję w kolejce i nogami przebieram, ślina mi już cieknie po kaszkiecie.

W końcu dorwałem się do lady, z szerokim uśmiechem witam się z komisją i zamawiam dużą kartę wyborczą z socjalizmem. Typ patrzy na mnie jakbym mówił po chińsku i milczy. W uszach ma wielkie metalowe kółka, to pewnie niedosłyszy, albo mu w tym więzieniu się coś ze słuchem stało, bo tatuaże ma na dłoniach i twarzy. No to biorę krok w tył i ile pary w płucach krzyczę DUŻY SOCJALIZM RAZ! Ten dalej nic nie mówi, tylko pokazuje na tablicę

1) Socjaldemokracja Rzeczpospolitej Polskiej

2) Zielony Liberalizm Teraz

3) Umiarkowana Partia Postępu w Granicach Prawa

4) Platforma Obywatelska

No to krew mnie zalała. Co ja jestem, Tony Blair albo wyborca centrowy żeby głosować na zdrajców? Socjalizm to jest czerwony, demokratyczny, robotniczy. PPS jest, KPP, kurwa Zmiana. Z lewactwem, z anarchistami lanymi albo z feminizmem.

LIBERALIZM NA LEWICY? To jest, kurwa, przemoc i brak szacunku do lokalnej społeczności. Na przyszłość to napiszcie szczerze ZAGRANICZNE FANABERIE, a nie robicie uczciwych ludzi w chuja.

 

Nie moje jakby co, ale z życia wzięte :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

:kekeke: 

A na poważnie złamanie z przemieszczeniem kości czwartego palca (tego prawie najmniejszego) i przemieszczenie kości palca najmniejszego.

Co ciekawe na kontrolę będę szedł już nie do publicznej służby zdrowia ale prywatnej - wypadek miał miejsce w obrębie metra, metro ma umowę podpisaną ze swoją instytucją zdrowia, więc tam będę musiał się udać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...