Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, schizzm napisał:

@Gabe gra w FM-a, robić zrzuty! ;) 

to samo miałem pisać, jak zobaczyłem zdjęcie uż @Gabe :D 

 

ja już wróciłem z Pruszkowa. mecz spoko, wygrała Łęczna, która była zdecydowanie lepsza. koleś z numerem 10 ładnie śmigał :-k niejaki Wójcik

 

a w drodze powrotnej ogarnąłem jakąś knajpę, zjadłem flaki pyszne i pierś w kurkach z kopytkami :D 

 

a teraz pod koc i kulking. o.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:
3 godziny temu, Pulek napisał:

Siema cze

 

Sam na te mecze jeździsz?

a to różnie :-k zazwyczaj staram się jeździć z kimś, żeby było do kogo japę otworzyć. czasami to Sylwia, czasami Smetek, albo inny ziomek ;) ogólnie przydałby mi się taki zajawkowicz meczowy tu na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Just now, Pulek said:

a to różnie :-k zazwyczaj staram się jeździć z kimś, żeby było do kogo japę otworzyć. czasami to Sylwia, czasami Smetek, albo inny ziomek ;) ogólnie przydałby mi się taki zajawkowicz meczowy tu na miejscu ;)

 

No ja 95% przypadków jak nie mam z kim iść po prostu rezygnuję. Też by mi się przydał zajawkowicz, ale... u siebie nawet na piłkę nie chodzę, bo liga Litewska to.. no, powiedzmy, że reprezentacja przegrała ostatnio z Luksemburgiem i to dobrze określa gdzie są :) Staram się nadrabiać mecze jak jestem u rodziców (Wigry!) albo na wyjazdach ;) 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kolek23 napisał:

 

No ja 95% przypadków jak nie mam z kim iść po prostu rezygnuję. Też by mi się przydał zajawkowicz, ale... u siebie nawet na piłkę nie chodzę, bo liga Litewska to.. no, powiedzmy, że reprezentacja przegrała ostatnio z Luksemburgiem i to dobrze określa gdzie są :) Staram się nadrabiać mecze jak jestem u rodziców (Wigry!) albo na wyjazdach ;) 

no ja właśnie mam plan, żeby przy okazji każdego wyjazdu ogarniać jakiś mecz:) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pulek napisał:

no ja właśnie mam plan, żeby przy okazji każdego wyjazdu ogarniać jakiś mecz:) 

Ja do tej pory trochę żałuję, że nie zaliczyłem meczu ligi wietnamskiej ;) Ale trochę zbyt duży hardkor to był czasowo i z dojazdem, no i sam bym jechał.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, beeres napisał:

Praca związana ze sportem = pożegnaj się z wolnymi weekendami :) W ogóle pożegnaj się z czymś takim jak czas wolny.

No właśnie nawet w ogłoszeniu napisali o nadgodzinach, pracy w weekendy i wieczorami i jednak stwierdziłem, że jestem większym pasjonatem zdrowego trybu życia i mojej rodziny niż pracy i piłki nożnej ;)  Choć trochę kusiło sprawdzić się w tym biznesie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...