Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Reaper napisał:

No dobra. A teraz mam jakieś 15% życia i do pokonania Golema poziom 20, kiedy ja jestem na poziomie 4 :lol: Nie mam żarcia, nie mam eliksirów, nie mogę pomedytować :roll: Uciekam przed nim i napierdalam go ogniem, ale tak patrząc jak mu życie schodzi, to muszę go chyba tak ze 100x jebnąć, żeby zginął :lol: Jakieś porady? :D 

nie walcz z za mocnymi przeciwnikami. jak maja czerwona czaszke nad soba to znaczy ze nie masz szans. idz gdzies indziej

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hajd napisał:
25 minut temu, Reaper napisał:

No dobra. A teraz mam jakieś 15% życia i do pokonania Golema poziom 20, kiedy ja jestem na poziomie 4 :lol: Nie mam żarcia, nie mam eliksirów, nie mogę pomedytować :roll: Uciekam przed nim i napierdalam go ogniem, ale tak patrząc jak mu życie schodzi, to muszę go chyba tak ze 100x jebnąć, żeby zginął :lol: Jakieś porady? :D 

nie walcz z za mocnymi przeciwnikami. jak maja czerwona czaszke nad soba to znaczy ze nie masz szans. idz gdzies indziej

o, to ja bym to przełożył na życie zlotowe :-k 

 

'nie pij z za mocnymi przeciwnikami'. i taki Perez czy inny me_who powinni mieć czerwoną czaszkę nad postacią, żeby do nich nie podchodzić z kieliszkiem :-k 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

o, to ja bym to przełożył na życie zlotowe :-k 

 

'nie pij z za mocnymi przeciwnikami'. i taki Perez czy inny me_who powinni mieć czerwoną czaszkę nad postacią, żeby do nich nie podchodzić z kieliszkiem :-k 

Nawet kiedyś questy były. Debiutanci po piwo latali :-k Teraz dostają w mordę. Czasy się zmieniają :P 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

o, to ja bym to przełożył na życie zlotowe :-k 

 

'nie pij z za mocnymi przeciwnikami'. i taki Perez czy inny me_who powinni mieć czerwoną czaszkę nad postacią, żeby do nich nie podchodzić z kieliszkiem :-k 

Ej @Pulek, trochę to może być głupie pytanie, ale... jak Ty cytujesz posty z dwoma cytatami? :D Bo od jakiegoś czasu niezależnie jak robię cytowanie, to zawsze wybiera mi się tylko ostatnia odpowiedź, bez tego co ta odpowiedź cytuje, więc jak cytuję post Hajda, to wychodzi mi tylko to:

 

19 minut temu, Hajd napisał:

nie walcz z za mocnymi przeciwnikami. jak maja czerwona czaszke nad soba to znaczy ze nie masz szans. idz gdzies indziej

 

I serio nie wiem :D 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:
11 minut temu, Pulek napisał:

o, to ja bym to przełożył na życie zlotowe :-k 

 

'nie pij z za mocnymi przeciwnikami'. i taki Perez czy inny me_who powinni mieć czerwoną czaszkę nad postacią, żeby do nich nie podchodzić z kieliszkiem :-k 

Ej @Pulek, trochę to może być głupie pytanie, ale... jak Ty cytujesz posty z dwoma cytatami? :D Bo od jakiegoś czasu niezależnie jak robię cytowanie, to zawsze wybiera mi się tylko ostatnia odpowiedź, bez tego co ta odpowiedź cytuje, więc jak cytuję post Hajda, to wychodzi mi tylko to:

 

zaznaczam interesującą mnie wypowiedź i klikam 'cytuj zaznaczenie' ;) też kiedyś o to pytałem, ale w końcu sam na to wpadłem

 

KI6ZfYd.png

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Reaper napisał:
52 minuty temu, Pulek napisał:

o, to ja bym to przełożył na życie zlotowe :-k 

 

'nie pij z za mocnymi przeciwnikami'. i taki Perez czy inny me_who powinni mieć czerwoną czaszkę nad postacią, żeby do nich nie podchodzić z kieliszkiem :-k 

Ej @Pulek, trochę to może być głupie pytanie, ale... jak Ty cytujesz posty z dwoma cytatami? :D Bo od jakiegoś czasu niezależnie jak robię cytowanie, to zawsze wybiera mi się tylko ostatnia odpowiedź, bez tego co ta odpowiedź cytuje, więc jak cytuję post Hajda, to wychodzi mi tylko to:

 

Godzinę temu, Hajd napisał:

nie walcz z za mocnymi przeciwnikami. jak maja czerwona czaszke nad soba to znaczy ze nie masz szans. idz gdzies indziej

 

I serio nie wiem :D 

Faktycznie się da :D Dzięki!

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Brudinho said:

Uwielbiam wracac do domu na weekendy. 3 tygodnie temu cały weekend napierdalalem panele a dzisiaj sie okazało że mama zamówiła sobie nową meblościanke.....i caly dzien skrecania. A ja glupi tu odpocząć przyjeżdżam. 

 

Dzwonisz rano i pytasz "co tam nowego, czy coś pomóc trzeba", a jak dostajesz odpowiedź twierdzącą to puszczasz jakąś piosenkę z jutuba, kawałek krótki znaczy, mówisz, że służbówka dzwoni, a potem udajesz, że musisz pracować dziś.

 

Nie ma za co.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

 

Dzwonisz rano i pytasz "co tam nowego, czy coś pomóc trzeba", a jak dostajesz odpowiedź twierdzącą to puszczasz jakąś piosenkę z jutuba, kawałek krótki znaczy, mówisz, że służbówka dzwoni, a potem udajesz, że musisz pracować dziś.

 

Nie ma za co.

Ale tak matkę oklamywać? Nie masz serca :/

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

fajny ten Bielik, jest obrońcą/defensywnym pomocnikiem, a 15 minut zleciało moment :-k jakoś tak zgrabnie się chłop porusza

 

Widać, że wyszkolony głównie za granicą, nie boi się pojedynków 1 na 1, a wręcz za punkt honoru bierze przejście jednego gościa, dając automatyczną przewagę drużynie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pomacham Ci, jak będę jechał do Grodziska (no dobra, kiedyś jeździłem przez Pruszków, teraz jednak A2). 

 

Weekendowa refleksja - alkohol to zło! Przyjechałem wczoraj wieczorkiem ogarniać robotę i to się naprawdę udało :D. Ba, dzisiaj wstałem o 8., śniadanko i od 9 do teraz rozpykałem kolejną porcję tekstów do magazynu i wygląda to już naprawdę nieźle przed poniedziałkowo-wtorkową końcówką. A czemu alko to zło? No bo normalnie to bym pewnie zdzielił z 5-6 piwek wieczorkiem, zamulił się i do 3. rano słuchał jakichś głupot. Rano zbutwiały wstałbym nie o 8., a o 10., ciężko byłoby się ruszyć i coś zrobić. A tu pięknie, ładnie, zaraz się ogarnąć i na 13. do teściów na obiadek i rodzinkę zabrać.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...