Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lad napisał:

Ale sobie zrobiłem kurewsko ostrą jajecznicę. W skali Vamiego to pewnie jak budyń, ale mam łzy w oczach - a jeszcze bardziej przeraża mnie późniejsza wizyta w kiblu :mellow:

 

 

Jak żołądek nie przyzwyczajony, to może nawet w klubowym kiblu nie zdążysz usiąść ;) 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, schizzm napisał:

Mamy kogoś zajmującego się grafiką? Chciałbym sobie kupić tablet graficzny do laptopa, sprzęt zupełnie dla amatora i do zabawy. Ktoś coś w tym temacie? 

 

 

https://www.cyfrowe.pl/archiwum/aparaty/wacom-bamboo-pen--touch-fun-small-pen--touch-fun-small-cth-461-pl-tablet-piorkowy.html

 

Ja mam coś takiego i szczerze - jeśli potrzebujesz do podstawowych rzeczy, to Ci wystarczy w zupełności :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, T-m napisał:

 

 

https://www.cyfrowe.pl/archiwum/aparaty/wacom-bamboo-pen--touch-fun-small-pen--touch-fun-small-cth-461-pl-tablet-piorkowy.html

 

Ja mam coś takiego i szczerze - jeśli potrzebujesz do podstawowych rzeczy, to Ci wystarczy w zupełności :) 

 Był w sprzedaży do: grudnia 2011 

 

To chyba będzie musiał się rozejrzeć po antykwariatach :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Sezon FCN zakończony. Piękne utrzymanko i 8. miejsce. Byłbym cały radosny, gdyby nie to, że zabrakło nam jednego punktu do gry w LE :( 

Ale w sumie, lepiej sobie teraz zbudować kadrę i spróbować powalczyć o puchary w kolejnym sezonie. Jaki jest przeskok w finansach, to nie mam pytań. Cały czas maks 5-6 milionów w kasie, musiałem sprzedawać piłkarzy, a tutaj - bęc, 59M euro xD

Odnośnik do komentarza

Bry

 

Tak mi wczoraj wymienili wodomierze, że przy jednej rurze pod wodomierzem delikatnie skapuje woda, ale na tyle delikatnie, że musiałem szmatę obwiązać naokoło, żeby to zobaczyć. No, ale u sąsiadki efekty ponoć dużo lepiej widocznie :/

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...