Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, problems, problems:

 

Procesor Intel CORE i7 860 2.8GHz LGA1156 BOX (BX80605I7860 903876)

Płyta główna Foxconn P55A

Pamięć Patriot 6GB DDR3 1600 Viper II Triple XMP LLK (PV236G1600LLKB)

Karta graficzna Power Color Radeon HD 3650 1GB DDR2 (AX3650 1GBD2-V2)

LG SuperMulti SATA DVD+/-R22x,DVD+RW8x,DVD+R DL 16x,SecurDisc

Obudowa Mode Com AZA LCD czarno-srebrna bez zasilacza

Zasilacz Be Quiet! BN084

 

Do zestawu doszedł dysk Samsung SP 2504C 250GB 7200 rpm 8M.

 

Według specyfikacji jest to dysk SATAII. Ale

 

(1) menedżer urządzeń w W7 widzi go jako ATA

(2) system chodzi bardzo wolno (MS Office instalował się prawie pół godziny).

 

Wassup?

Odnośnik do komentarza

Straciłem już cierpliwość. Od rana się z tym morduję. Podłączyłem TV do kompa kablem hdmi-hdmi. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że nie mam dźwięku (obraz jest, ale dźwięk jest tylko w głośnikach od kompa, w TV jest cicho). Przestudiowałem pół internetu. Radzą, żeby pomajstrować przy sterach od dźwięku. Robiłem tak, na wszystkie możliwe sposoby bawiłem się w ustawianiem urządzeń do odtwarzania, reinstalowałem stery po kilka razy i nic. Gdzie indziej wyczytałem, że trzeba podłączyć grafikę z płytą główna kabelkiem spdif, który jest dołączony do karty graficznej. Ja takiego kabelka nie mam. Już nie wiem co robić. Może ktoś pomóc ?

Odnośnik do komentarza

Pytanie natury technicznej - czy Windows XP z SP3 ma sterowniki pod dysk SATA?

Chciałem przeinstalować koledze laptopa z Vistą na XP, a czytałem, że był z tym problemy, jeśli dysk był SATA, przy SP2.

 

Sam przy SP3 nie stwierdziłem żadnych problemów - instalacja łatwa, miła i przyjemna. Natomiast przy SP2 nie obyło się bez dodatkowych sterów. Także możesz śmiało działać(o ile pozbycie się Visty będzie łatwe).

 

@Prof - jak mi by przysłali kompa z takim configiem i Office instalował by się pół godziny to połowa tych całych Moreli zastanawiałaby się już, co jest nie tak...:> Właśnie pokazał się jeden z minusów nie składania kompa samemu - nie wiesz m/w co jest nie tak...:>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...