Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Z budżetem kiepsko, ciężko będzie 150 zł wysupłać :). Dziś jeszcze postaram się oczyścić ten zasilacz, czego nigdy nie robiłem. Bo swoją drogą to dziwne, że dopiero teraz pojawiły się takie problemy (tego kompa mam już gdzieś ok. dwóch lat). Miesiąc temu grałem w ME i komputer, owszem, mocno się grzał, ale się nie wyłączał (tylko ze 2 razy mi się zartefakcił ekran i musiałem restartować). Teraz komp wyłącza się po 40 minutach gry ;/.

 

EDIT: Co do temp. grafiki, to nie wiem gdzie ją odczytać. Everest Home Edition w raporcie jej nie podaje.

Odnośnik do komentarza

zasilacz ma to do siebie, ze on sie zuzywa - w koncu nastepuje taki moment, ze zuzycie jest na tyle zasadnicze, ze zaczynaja sie problemy z kompem

oczywiscie mozesz sprobowac oddac zasilacz do naprawy i liczyc na to, ze nie bedzie ona kosztowac duzo

ja tak w pazdzierniku zeszlego roku oddalem zasilacz do naprawy i za 40zl chlopaki go zrobili - do tej pory smiga jak zloto, a juz chcialem nowy kupowac ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Mam problem z kompem. Otóż w wakacje kupilem new kompa. Składali mi go w komputroniku :) No i tak wszystko ładnie śmigało do czasu... Chciałem zobaczyc czy gry mmorpg typu 4story/ Tales of Pirates/ są warte poswięcenia im większej uwagi czy też nie. I tu zacząl się mój problem.

 

Wersja 1-sza:

Zaciągłem 4 story (1,8 GB) odpalam, loguję się... wszystko ładnie śmiga... no tak przez 6min... a potem:

 

1) albo mój obraz z monitora robi się czarny i nie sposób go przywrócic - potrzebny reset pc

2) pojawia się błąd cos typu: akcelerator graficzny zresetowal twoja karte graficzna.." czy cos takiego i jest opcja wyslij raport/nie wysylaj. Oczywiscie clickam nie wysyłaj i.. gram 5 min i patrz teraz pkt. 1 o.0

 

Wersja 2-ga:

Zaciągłem Tales of Pirates (450mb)odpalam, loguję się... wszystko ładnie smiga... no tak przez 7min... a potem:

1) albo mój obraz z monitora robi się czarny i nie sposób go przywrócic - potrzebny reset pc (tak jak w przypadku 4 story)

2) 2) pojawia się błąd cos typu: akcelerator graficzny zresetowal twoja karte graficzna.." czy cos takiego i jest opcja wyslij raport/nie wysylaj. Oczywiscie clickam nie wysyłaj i... o dzio ok. 1h sobie gram, gram... i potem patrz pkt. 1

 

Nie wiem czego to jest wina, ale chyba mój pc nie lubi gier mmorpg. Z innymi nie ma problemu (fifa 08, fm 10, etc... etc...)

 

Mój pc, ofc. jest stacjonarny, a oto co kryje i jego wnętrze:

+ karta graficzna: ASUS EAH 4850 series

+ procesory (2 mam takie same): AMD phenom ™ II X2 550 Processor

1,89 GHz 3,25 GB ram

 

Za wszelkie propozycje, sugestje, jak rozwiązac mój problem bardzo dziękuję :)

 

 

P.S Sorki modki, że za 1-szym razem tu nie napisalem ale nie zauwazylem poprostu tego topicka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...