Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki modzie że mi pomagasz, i mam nadzieje ze sie nie wk**isz jak zadam ci jeszcze jedno pytanie :D

 

http://i48.photobucket.com/albums/f211/jan111to/1-4.jpg

 

nie wiem czy dobry sprzet wybralem (jak na rysunku), jezeli zly to prosze o bezbolesne zwrocenie mi uwagi co powinienem wybrac :) z gory thx, ze masz tyle cierpliwosci wysluchiwac moich ciaglych pytan :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z moim komputerem :/ Grałem sobie w NBA 2k10, a nagle monitor zrobił się cały czarny i teraz nie mogę włączyć komputera :/ Wcześniej miałem tak kilka razy z monitorem, który się "przegrzewał", ale pomyślałem, że jest stary i po prostu nie wytrzymuje, a zawsze po jakiejś przerwie komputer działał, ale teraz w ogóle się nie włącza. Czy monitor mógł coś spalić? Macie inny pomysł?

 

 

i5 750 @ Stock @ Mugen 2 Rev B + AC V| MSI GD 65 | Sapphire 5850 | 2x2 GB G.Skill Trident 2000 CL9 | Samgung F3 500GB | Corsair 850W | Chieftec GH-01BW-OP

 

Dobrze, że wszystko jest nowe i na gwarancji ;)

 

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego już czasu mam pewien problem z komputerem, który może na początku nie był bardzo uciążliwy, ale z biegiem czasu daje się we znaki coraz bardziej.

Mianowicie podczas robienia czegokolwiek na kompie (granie, pisanie, przeglądanie Internetu - nawet teraz, kiedy piszę tego posta) ciężko mi to nazwać, hmm..., wyłącza się aktywność któregokolwiek z włączonych zadań. Może bardziej zobrazuje to ten screen (zwróćcie uwagę na strzałki; niby na dole jest włączone forum, natomiast na górze widać, że jest jakby nieaktywne, zminimalizowane). Np. podczas gry ona się minimalizuje, podczas pisania na forum wyłącza się aktywność pola tekstowego, etc. Dzieje się tak co jakiś czas, trzy razy w ciągu kilkudziesięciu sekund i potem znowu jest okej. Podczas gry w FM-a bardzo to nie przeszkadza, ale są gry, kiedy porządnie działa to na nerwy. Uciążliwe jest też np. wtedy, kiedy coś piszę. Wiecie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam,

mam problem prawdopodobnie natury technicznej, dysponuje karta GF8800gt do galaxy, ktora ma dwa wyjscia DVI. Mam pod nia podpiety monitor od komputera, ale takze telewizor. Problem polega na tym, ze jezeli sa oba urzadzenia podlaczone(tv jest wylaczony). to przy ladowaniu biosa, lacznie z windowsem, sygnal kierowany jest na telewizor. Gdy pojawia sie ekran logowania, sygnal przelacza sie na monitor.

 

W panelu Nvidii mam ustawiony jako glowny ekran monitor samsunga, wie ktos co trzeba zmienic, aby od poczatku wlaczenia kompa obraz byl kierowane na monitor samsunga? Jak chce sobie wlaczyc linuxa, albo win98 to musze specjalnie odpalac tv...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Mam dwie partycje C i D. C ma 19,4gb, D 278gb. Od jakiegoś czasu wywala mi komunikaty na temat pełnego dysku C pomimo tego, że wszystkie gry, filmy, ważne programy itd trzymam na dysku D. Po zbadaniu problemu wyszło mi, że sejwy do FM10 zapisują się na C i zajmują mi wraz z edytorem blisko 4gb + katalog Windows 5,2gb. Gdzie zatem pozostałe 10,2gb dysku? Użyłem cclean'era do przeczyszczenia rejestru i usunięcia wszystkich zbędnych plików. Problem nadal pozostaje nie usunięty. Największa kicha jest w sytuacji kiedy chce się cokolwiek zainstalować czy też uruchomić. Pomimo tego, że całość operacji odbywa się na dysku D (wolne ponad 150gb), to proces zostaje przerwany gdyż "za mało pamięci na dysku C". wtf...

Odnośnik do komentarza

Mam dwie partycje C i D. C ma 19,4gb, D 278gb. Od jakiegoś czasu wywala mi komunikaty na temat pełnego dysku C pomimo tego, że wszystkie gry, filmy, ważne programy itd trzymam na dysku D. Po zbadaniu problemu wyszło mi, że sejwy do FM10 zapisują się na C i zajmują mi wraz z edytorem blisko 4gb + katalog Windows 5,2gb. Gdzie zatem pozostałe 10,2gb dysku? Użyłem cclean'era do przeczyszczenia rejestru i usunięcia wszystkich zbędnych plików. Problem nadal pozostaje nie usunięty. Największa kicha jest w sytuacji kiedy chce się cokolwiek zainstalować czy też uruchomić. Pomimo tego, że całość operacji odbywa się na dysku D (wolne ponad 150gb), to proces zostaje przerwany gdyż "za mało pamięci na dysku C". wtf...

 

Pozbądź się opcji przywracania systemu i od razu powinno się nieco zwolnić. W sumie do niczego to nie jest potrzebne - jak problem jest poważny to i to nie pomoże, a pomniejsze rzeczy można naprawić bez przywracania. Przy okazji pozbędziesz się plików w których bardzo ładnie potrafi zimować sobie wszelkie złośliwe robactwo. :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...