Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dziki_ryj_ napisał:

Giertych plus wyborcza i szum jest

niezlomni dziennikarze tvp od razu orzekli, ze afery nie ma wiec wiadomo, nir ma o czym mowic

 

ja bym nie wzial dziecka na marsz, bo takie marsze wydaja mi sie straszna strata czasu 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ingenting napisał:

Gungeonowcy, mam pytanie o klucze. Jest taka sytuacja, że gram sobie Pilotem i na pierwszym poziomie otworzyłem jedną bramę, kupiłem jeden klucz, został mi tylko pokój z bossem, a zostały mi jeszcze dwie nieotwarte skrzynie. Czy to normalne? Czy muszę mieć możliwość otworzyć wszystkie skrzynie?

ale wołaj @schizzm ;)

 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dudek napisał:

Już za dwa lata.

 

W HBO.

 

Nowe doniesienia ws. wypadku w Rosji. Wybuchł mały reaktor jądrowy, a nie prototyp rakiety

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25081132,nowe-doniesienia-ws-wypadku-w-rosji-wybuchl-maly-reaktor-jadrowy.html#s=BoxOpImg1

 

 

Za mało osób zginęło, nie sprzeda się ;) 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ingenting napisał:

Gungeonowcy, mam pytanie o klucze. Jest taka sytuacja, że gram sobie Pilotem i na pierwszym poziomie otworzyłem jedną bramę, kupiłem jeden klucz, został mi tylko pokój z bossem, a zostały mi jeszcze dwie nieotwarte skrzynie. Czy to normalne? Czy muszę mieć możliwość otworzyć wszystkie skrzynie?

@Dudek na posterunku ;)

 

Nie zawsze jest możliwość otwarcia wszystkich skrzyń. W sensie na danym poziomie nie będzie wystarczającej liczby kluczy i czasem trzeba dokonać wyboru. Ogólnie w 99% przypadków nie poświęcaj kluczy na brązowe skrzynie, bo nie warto (chyba że naprawdę nie wyszedłeś jeszcze poza podstawową broń). Na niebieskie/zielone można się zastanowić, zależy od ekwipunku, jaki masz (patrząc od strony hierarchii zielona może zawierać lepsze przedmioty/bronie niż niebieska). Skrzynie czarne/czerwone/tęczowe/synergiczne - poświęcać klucz w ciemno.

W przypadku pilota masz jeszcze wytrych który daje 50/50 otwarcia skrzyni,

 

Jest też chyba taki myk, że jeśli pokonasz bossa bez otwierania wcześniej skrzyń na danym poziomie, to na 100% za Bossa dostaniesz broń. Jeśli otworzyłeś wcześniej jakąś skrzynię to wtedy w puli nagród pobossowych może pojawić się przedmiot.

 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, wojt3k napisał:

Dobry wieczór! Jeszcze jakoś jutro przeżyć 8 godzin w pracy i wreszcie upragniony urlop. A od środy Lwówemoji3.png

 

Lwów spoko, ale IMO nie w takim terminie. Długi weekend w PL oznacza, że nie tylko wy wpadliście na taki pomysł i spodziewałbym się dużo turystów, kolejek wszędzie i knajpek/restauracji, które ewidentnie idą na ilość, a nie jakość.

 

Sorry Wojtek :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Ceny z kodem rabatowym Fanatical10

 

https://www.fanatical.com/en/game/baldurs-gate-ii-enhanced-edition?aff_track=CJ&CJEVENT=a6ddbeedbd3c11e9823f03970a18050f&utm_source=CJ&cj_pid=6549968&cj_aid=13797872

-69% – Baldur’s Gate II: Enhanced Edition – 6,11 € (26,43 zł) – Steam

 


 

/kto tam z forumka mowil ze nie gral?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, beeres napisał:

 

Lwów spoko, ale IMO nie w takim terminie. Długi weekend w PL oznacza, że nie tylko wy wpadliście na taki pomysł i spodziewałbym się dużo turystów, kolejek wszędzie i knajpek/restauracji, które ewidentnie idą na ilość, a nie jakość.

 

Sorry Wojtek :/

 

No i powodzenia na Medyce jeśli jedziesz autem ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...