Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy w piątek poszliśmy na śniadanie z wiszącego na ścianie jadłospisu dowiedzieliśmy się, że na obiad mają być pierogi ruskie. Gdy ekipa udała się na obiad okazało się, że pierogów nie ma, a pani właścicielka nie wyraziła skruchy z tego powodu, więc została przez Vamiego ZAORANA, zarówno werbalnie, jak i w google, gdzie napisał o "mentalności rodem z PRL", po czym dostał zakaz wstępu na stołówkę.

  • Lubię! 3
  • Haha 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Gdy w piątek poszliśmy na śniadanie z wiszącego na ścianie jadłospisu dowiedzieliśmy się, że na obiad mają być pierogi ruskie. Gdy ekipa udała się na obiad okazało się, że pierogów nie ma, a pani właścicielka nie wyraziła skruchy z tego powodu, więc została przez Vamiego ZAORANA, zarówno werbalnie, jak i w google, gdzie napisał o "mentalności rodem z PRL", po czym dostał zakaz wstępu na stołówkę.

Dobre

Odnośnik do komentarza
To chyba najbardziej pojebany kill w mojej historii, do tej pory myślałem, że ja swojego kolesia zabiłem :kekeke: Nie wiem skąd się ten CT tam wziął  
 
 


Raz udało mi się niechcący zabić wroga granatem dymnym, jak miał 1 hp :) Raz też rzuciłem granat z rampy na A na Mirage w stronę dżungli, tak aby przeleciał nad tymi kamiennymi blokami (tetrisem), ale poleciał odrobinę za nisko, odbił się w tył i eksplodował, zabijajac postać jednego z forumowiczow, chyba Kaczego albo Melera :)


A poza tym wczoraj ochrzciliśmy młodszego syna, więc se popijam jakiś dziwaczny alkohol, co została butelka odkrecona, a niewypita, bo szkoda żeby zwietrzało :)
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

japierdole, jutro przynoszę swój domowy termometr do biura, bo twierdzą, że ustawiona jest klima na całe biuro na 20 stopni, ale dzisiaj to ja umieram, mam całkowicie skostniałe palce :/ 

widze, ze jedziemy na tym samym wozku :D u nas to mam wrazenie, ze sterowanie klima odbywa sie jakas gigantyczna wajcha, ktora ma tylko dwa polozenia - on/off... albo jest 18 st. albo 26...

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

japierdole, jutro przynoszę swój domowy termometr do biura, bo twierdzą, że ustawiona jest klima na całe biuro na 20 stopni, ale dzisiaj to ja umieram, mam całkowicie skostniałe palce :/ 

klasyka, nie siedzisz po nawiewem? gdzie masz czujnik, może w kuchni :keke: ?  

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, schizzm napisał:

Packers sa fenomenem, chyba najmniejszy rynek na liście, a 27 miejsce. 

Mnie zdziwiło, że Bears przegrywają na lokalnym rynku z Cubs i Bulls :-k

Cytat

 

W zeszłym sezonie odnotowali rekordowe 100 zwycięstw, dzięki czemu liczba widzów na stadionie w sezonie wzrosła o 10 proc. do 3,5 miliona – najwięcej od 2012 roku. Oglądano ich na YES Network o 57 proc. częściej niż jakąkolwiek inną drużynę baseballową.

 

A tu piękne bzdurki, myślałem, że Forbes lepi się przygotowuje. 100 zwycięstw w żaden sposób nie jest rekordowe w historii Yankees. Zapewne przetłumaczono z "they had record 100-62". Najlepszy regular season mieli w 1998 (114-48).

Co do oglądalności na YES Network - to pełna nazwa tej stacji brzmi YANKEE ENTERTAINMANT AND SPORTS, więc logiczne jest, że to NYY mają tam najlepszą oglądalność, bo to praktycznie jedyne źródło oglądania meczów Jankesów (w MLB są telewizyjne blackouty i jakieś czary), a po drugie ich rywalami o widza są takie tuzy jak Nets, Liberty czy City z MLS.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...