Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Hajd napisał:

Koledzy, wiem ze wiekszosc z was jest hetero. Powiedzcie mi, czy w swoim wolnym czasie zalozylibyscie koszulki z wzorem uprawiania seksu przez dwoch mezczyzn, a nastepnie wyszli na miasto, zeby wyzywac i bic innych ludzi?

 

519ACE41-619E-4A6B-8F79-EAC4B0440B49.png

Co za ujęcie. Te ryje myślą nieskalane i dopełniająca obrazu Karyna w tle.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem Sunderland till i die, jednocześnie z dubbingiem i napisami, bo bachory chalasują :) i nie wiem jak napisy do serialu takiego raczej dla pasjonatów mogła tłumaczyć jakaś chyba baba z Antarktydy :) Championship przetłumaczone jako Mistrzostwa dało się jeszcze strawić, ale gdy padały gole, a napisane jest "punkty" to jest jakieś chyba urwanie się z choinki po dwustu latach xd

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:

Obejrzałem Sunderland till i die, jednocześnie z dubbingiem i napisami, bo bachory chalasują :) i nie wiem jak napisy do serialu takiego raczej dla pasjonatów mogła tłumaczyć jakaś chyba baba z Antarktydy :) Championship przetłumaczone jako Mistrzostwa dało się jeszcze strawić, ale gdy padały gole, a napisane jest "punkty" to jest jakieś chyba urwanie się z choinki po dwustu latach xd

W F1 2019 (ale i w kilku poprzednich czesciach) jak gracz odpadnie z wyscigu, to "retirement" jest przetlumaczone jako "emerytura".

Odnośnik do komentarza

A w Barcelonie wczoraj było wielkie poruszenie, bo jakaś jedna osoba zaatakowała druga w metrze, bo "wyglądała za bardzo gejowato", cokolwiek to znaczy. Jakby białostocka sytuacja miała tutaj miejsce to miasto by się chyba ze wstydu pod ziemię zapadło. 

 

Okropne obrazki co wklejaliscie, przeraża mnie to :(

Odnośnik do komentarza

Uff, impreza redakcyjna przetrwana :). Troche z przypadku wyszlo, ze sie w organizatora musialem bawic, no ale dalo rade.

 

Starsza corka u babci, tak ze w mieszkaniu niespotykana cisza, mozna dzisiaj nieco poleniuchowac. Poniedzialek i wtorek domknac numer, w srode ogarnac kilka tematow i w czwartek na zlot \o/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

Był jeden otwarty gej na CMF jakiś czas temu. Nawet były teorie, że to De Raph trolluje z fejk konta.

Salut, ktory zapytal "a kto to jest Bebok?".

 

I to nie byly teorie, tylko praktyka potwierdzona przez analize IP.

Podobna dyskusje pamietam na zlocie pare lat temu, kiedy to wwosik sie zastanawial, czy spolecznosc CMF jest na tyle reprezentatywna proba, zeby statystycznie mozna bylo takie zalozenia przyjmowac.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Scorpio said:

Apropos pedalstwa - ktos ma ochote na czworokacik w pubga ze mna i z Kucharem, okolo 20 dzis wieczorem? @Kinas @Meler @kolek23 i cala reszta ktora z nami grala?

mógłbym, ale gram już tylko FPP

59 minutes ago, Vami said:

Myślę, że jest. Nawet w tak mega męskim i prawicowym (niestety) światku, jak polski krafcik, znam paru gejów.

kraft taki prawilny? nie sądziłem, mi to bije lewactwem na kilometr

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...