Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Keith Flint napisał:

najgorsza godzina to jak miałem kiedys zmiany w robocie na szósta i o 4:40 pociag miałem, boze siwety nigdy w zyciu

Ale chyba tego nie da się porównać do wyłapania w ryj w pociągu?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Vami napisał:

Nie. Schetyna bowiem wcale nie staje przeciwko rządowi PiS. On wprost mówi, że zostawi wszystko, co wprowadził PiS - i jeszcze to rozszerzy. Nie jest żadną alternatywą dla wyborcy liberalnego. Jest alternatywą tylko dla wyborcy-leminga spod znaku "nie lubię PiSu bo jest PiSem, bo śmieszny Kaczor, głupia Pawłowicz i ten czarny klecha Rydzyk".

Jeśli postulowany przez niego pakiet demokratyczny* odwracający popełniony przez PiS zamach konstytucyjny na państwo prawa to dla Ciebie "żadna alternatywa", a grupa to postulująca może zyskać tylko głosy "wyborcy-leminga", to obawiam się, że w kwestii świadomości politycznej jesteś na poziomie zaawansowania gdzieś pomiędzy "ru-ru-rurkowcem", co to chce tylko żreć i spać i nic więcej nie ogarnia, a gimbusowym kucem.

Znając jednak Twoją skłonność do wolt światopoglądowych nie wykluczam, że w państwie pisowskich marzeń za parę lat dojrzalszy i mądrzejszy Vami będzie zawstydzony młodym-głupim Vamim rzucającym takie hasła, gdy sobie je przypomni przy okazji nacjonalizowania browaru lub zarzynania go przez podporządkowany partii aparat państwa. Mądrzejszy Vami sobie pomyśli wtedy, jaki to głupi był ten młodszy Vami, że nie dostrzegał fundamentalnych różnic między państwem Schetyny a państwem PiS.

 

 

*Już się nie wypowiadam na temat jego konstytucyjności, ale sam zamysł jest słuszny.

  • Haha 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Jednak czasem odzywa się jeszcze stary Gacek, który nie umie dyskutować, tylko od razu wali ad personam z pozycji wszechwiedzącego eksperta :kekeke:Póki co to Schetyna chce jeszcze bardziej rozdymać państwo i zwiększać socjal. Jest zwykłym socjalistą, podobnie jak Kaczyński.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

To jest typowe myślenie ru-ru-rurkowca, który zastanawia się, czy będzie miał co żreć i gdzie spać. Są jednak rzeczy od tego ważniejsze. Wolę 30% podatek przekazywany na socjal i uczciwe zasady gry od upartyjnionego państwa z 25% podatkiem i regułami gry ustalanymi przez partyjnych aparatczyków pod potrzebę chwili. No ale to trzeba wyjść z piwniczego pojmowania świata, by to zrozumieć. :picard:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem bliski żeby zbojkotować wewnętrznie te rozgrywki zwane Ekstraklasą. Dziś już zgodnie z postanowieniem nie oglądałem tego, ale czytałem, że Cracovia podobnie jak Piast niby była lepsza. Podejrzewam, ze było podobnie i to nie ma żadnego lepsza i nie ma, że zdecydował błąd bramkarza. To sa po prostu chujowe drużyny i to nie decyduje jedna akcja, tylko, ze duzo innych wcześniejszych: to ktos nie podał tylko strzelił, to ktoś podał zamiast strzelić, tu sie obrońca minął z piłką , ale rywal nie dobiegł, tu złe dogranie, tam złe przyjęcie. To jest żałosna całość.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Ja jestem bliski żeby zbojkotować wewnętrznie te rozgrywki zwane Ekstraklasą. Dziś już zgodnie z postanowieniem nie oglądałem tego, ale czytałem, że Cracovia podobnie jak Piast niby była lepsza. Podejrzewam, ze było podobnie i to nie ma żadnego lepsza i nie ma, że zdecydował błąd bramkarza. To sa po prostu chujowe drużyny i to nie decyduje jedna akcja, tylko, ze duzo innych wcześniejszych: to ktos nie podał tylko strzelił, to ktoś podał zamiast strzelić, tu sie obrońca minął z piłką , ale rywal nie dobiegł, tu złe dogranie, tam złe przyjęcie. To jest żałosna całość.

„Piłka nożna to gra błędów. Kto robi ich najmniej, ten wygrywa.” J. Cruyff

Jednak doskonale Cię rozumiem - co roku mam nadzieję za miłą niespodziankę, że może wreszcie to „TEN SEZON”. A kończy się jak zwykle...
Dzień dobry! Oby piątkowa szychta była dla Was łaskawa.
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gacek napisał:

Jeśli postulowany przez niego pakiet demokratyczny* odwracający popełniony przez PiS zamach konstytucyjny na państwo prawa to dla Ciebie "żadna alternatywa", a grupa to postulująca może zyskać tylko głosy "wyborcy-leminga", to obawiam się, że w kwestii świadomości politycznej jesteś na poziomie zaawansowania gdzieś pomiędzy "ru-ru-rurkowcem", co to chce tylko żreć i spać i nic więcej nie ogarnia, a gimbusowym kucem.

Jakie niby znaczenie ma jego program i postulaty, skoro po wyborach i tak nie zostana zrealizowane? Niesmialo przypominam, ze PO miala w swoim niegdysiejszym programie punkt o podatkach 3x15, obiecala tez zajac sie projektem o JOW-ach. No i wiadomo, co z tego wyszlo. Schetyna to polityk skrajnie niewiarygodny i gdybym byl zlosliwy (a rzecz jasna nie jestem) i chcial uzyc twojej retoryki to bym napisal, ze trzeba byc oderwanym od rzeczywistosci, naiwnym paniczykiem po elitarnym liceum, ktoremu sie wydaje, ze jest najmadrzejszy na swiecie, bo przeczytal pare ksiazek ze smiesznymi znaczkami i kupil kilka drogich garniturow, zeby uwierzyc w te kielbase wyborcza.

No ale przeciez nie jestesmy tu po to, zeby sie wzajemnie obrazac. Co najwyzej po to, zeby dawac sobie male prztyczki.

  • Lubię! 4
  • Haha 5
  • Uwielbiam 9
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...