Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hajd napisał:

xdDDd juz nawet nie wiem, jak to skomentowac

 

 

Ostatnio dwa teksty niemal lodorobcze widzialem o nim - w "Pressie" i "Tygodniku TVP" (dla nieuswiadomionych - taka podstrona publicystyczna na stronach telewizji panstwowej stworzona zeby dac stolek redaktora naczelnego Zdortowi). Niezalezny dziennikarz plus Midas, a ci, co wbijaja szpilki, to wilki. Wygladaja jak tematy na zlecenie PR-owych agencji.

Odnośnik do komentarza

A co was tak boli, że są tam te artykuły sponsorowane? Dostają kasę od buków, to piszą takie artykuły. Skoro Stanowski w tym siedział, to może i ma lepsze kontakty i dzięki temu lepszy hajs jest w stanie wynegocjować. On robi biznes, a nie stronkę z ziomeczkami, żeby pisać o futbolu i sporcie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

A co was tak boli, że są tam te artykuły sponsorowane? Dostają kasę od buków, to piszą takie artykuły. Skoro Stanowski w tym siedział, to może i ma lepsze kontakty i dzięki temu lepszy hajs jest w stanie wynegocjować. On robi biznes, a nie stronkę z ziomeczkami, żeby pisać o futbolu i sporcie.

Chodzi o poziom hipokryzji

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Misiek napisał:

A co was tak boli, że są tam te artykuły sponsorowane? Dostają kasę od buków, to piszą takie artykuły. Skoro Stanowski w tym siedział, to może i ma lepsze kontakty i dzięki temu lepszy hajs jest w stanie wynegocjować. On robi biznes, a nie stronkę z ziomeczkami, żeby pisać o futbolu i sporcie.

Chodzi o to, ze przypierdala się do influencerow, ze chcą obiady za posty na insta, a jednocześnie ci jego Murzyni pozują do zdjęć z cateringiem dietetycznym. Teraz czepia się RMFu, ze ten organizuje loterie, a sam na potęgę reklamuje buków, a także jakieś totolotki i euro jackpoty na kiju

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pulek napisał:

ej, @Hidalgoo, może chcesz mi pomóc zaplanować podróż? w sensie ogólnie wydaje mi się, że robię to nieźle, ale może coś mi umyka :-k 

mogę spróbować, chociaż ekspert ze mnie żodyn

 

tylko że teraz idę się napić, bo weekend urodzinowy, także nie jest wykluczone, że wrócę w poniedziałek :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...